Відпочинок в Шрі Ланці

Відпочивайте яскраво в неповторній та інтригуючій Шрі Ланці. Тури в цю розкішну країну залишають теплі спомини та бажання відвідати її знову.

Нескінченні пляжі, вічні руїни, купа слонів, серфінг, дешеві ціни, веселі поїздки, відомий чай і ароматні продукти харчування складають Шрі-Ланку.

 Так багато в так мало

Тут безліч місць Всесвітньої спадщини, запакованих в такій невеликій площі.  2000 років культури Шрі-Ланки можуть бути виявлені в стародавніх місцях, де легендарні храми хваляться чудовими формами та витонченістю смаку в кожній дрібниці.

Якщо ви відчуєте вночі гуркіт, не лякайтесь, це слони йдуть до улюбленого водопою.  Сафарі тури приємно розслабляють. Національні парки Шрі-Ланки складаються з леопардів, буйволів, птахів любих мастей і приматів.

Дощові ліси і пляжі

Коли ви будете готові, пірніть в тропічний клімат з узбережжя і низин, і зануртесь з головою в пагорби, з їх помірним кліматом і зеленими принадами.  Мандрівникам та трекінгістам милують око плантації чаю дивовижних кольорів.

А далі йдуть пляжі.  Сліпуче білі і часто неходжені, вони манять на острів усіх шанувальників таємничості, так що незалежно від того, куди ви йдете, ви завжди зможете знайти спокій та велич.  Ви можете купатись у яскравій та галасливій юрбі, або ж залишитись сам на сам із собою та природою.

 Це так легко

Відстані короткі: побачити священний будинок біля найстарішого в світі живого дерева вранці (Анурадхапура) і сотні слонів в другій половині дня (Міннерія) надзвичайно просто.  Відкрийте для себе улюблений пляж, медитуйте в 2000-літнньому храмі, усміхайтесь, прогулюючись стиглим селом, дивуйтесь птахам і польовим квітам, намагайтеся тримати підрахунок колоритних страв, які приходять з рисом і каррі.  Прогуляйтеся повз колоніальних дорогоцінних каменів в Коломбо, а потім ударами епічного прибою.

Шрі-Ланка є захоплюючим, доступним, і в багатьох місцях малолюдним раєм.  Зараз найкращий час, щоб відкрити його.

Рейси в Шрі Ланку

Прямий переліт Київ — Коломбо пропонує «Аеросвіт». Час — 9 годин. При вильоті з країни оплачується аеропортовий збір 1500 рупій (в місцевій валюті). На регулярних авіарейсах всі збори включені у вартість квитка.

Віза в Шрі Ланку

Громадяни України, які бажають відвідати Шрі-Ланку з короткостроковим візитом, повинні отримати Електронний туристичний дозвіл.

Особа, яка отримала ЕТД, має право в’їзду в Шрі-Ланку в наступні 3 місяці з дати видачі ЕТА.

Необхідні документи для перебування в Шрі Ланці: закордонний паспорт з терміном дії не менше 6 місяців з моменту закінчення поїздки, квиток із зазначеною датою повернення, підтвердження бронювання номеру в готелі або кошти на термін перебування в країні з розрахунку $ 15 на людину в день, в’їзна імміграційна карта англійською мовою.

ЕТД триває 30 днів з дати приїзду і може бути пролонгований до шістдесяти днів в Департаменті іміграції та еміграції Шрі-Ланки.

Вартість дозволу — $ 20, для дітей молодше 12 років — безкоштовно. Візовий збір не стягується з туристів, які перебуватимуть на території країни менше 48 годин.

Необхідні телефони

Посольство України в Індії та Шрі-Ланці (за сумісництвом) в Делі: 91 (11) 261-460-41

Пожежна служба 122

поліція 133

Туристична поліція 119

Швидка допомога 144

Довідкова 11-811