Круїзи

Круїзи 2018-04-14T13:00:03+00:00

Круїзи

Для багатьох людей просте згадування слова круїз викликає образи веселощів і розкішної кабіни. Екскурсія на кораблі може бути захоплюючим способом бачити світ – все залежить  від маршруту, який ви обираєте.

Велич планети в навколосвітніх круїзах.

Від 89 до 120 ночей в Cunard World Voyage буде однією з найбільших пригод життя. Магія подорожі фантастичними частинами світу на борту одного з найрозкішніших кораблів в світі просто не може бути пропущеною.

Це вибір способу життя, який пропонує можливість досліджувати все: від галасливих мегаполісів до віддалених сіл, від сніжних вершин до гарячих тропіків – протягом більше трьох місяців на комфортному лайнері.

Одна тільки думка про три місяці  неймовірних видовищ завжди створює привід для хвилювання. Ви будете стикатися з такими незвичайними напрямками, як Сан-Франциско, Гонконг або Великий Бар’єрний риф.

Незабутні круїзи  Європою

Європа вабить славною історією, легендарними містами і чарівною красою. У тіні епічних пам’яток ви відкриєте для себе збірки оповідань міст, приховані за середньовічними стінами, вічні дорогоцінні камені і смак солодкого життя. Круїз до найкрасивіших європейських портів відкриє землі легенд і царів.

Куди Ви хочете податись? Можливо на Кариби?

Музика і танці, такі ж барвисті, як рифи, спокійні води, прозорі, мов небо, і багата історія, настільки ж різноманітна, як і захоплюючі краєвиди роблять Карибські круїзи одними з найпопулярніших канікул, щоб знайти відкриття і розслаблення. Історії Карибського моря зачаровують, пляжі заворожують, а безтурботна чарівність п’янить.

Відчуйте місцевий ритм на прісноводому круїзі

В невеликих моторних човнах, де менше людей, річкові та озерні круїзи включають більш тісний контакт з культурами, спільнотами і істотами країн, які ви відвідуєте, з великою кількістю зупинок і більше часу на березі. Така поїздка представляє із себе справжнє дослідження. Берег річки рідко буває далеко, так що навіть під час руху ви можете спостерігати місцеве життя.

Топ вибір: круїз Ганг, Індія

Вивчення Індії є вибухонебезпечним чуттєвим досвідом. Круїз на човні по священній річці Ганг дозволяє мандрувати та спостерігати в більш спокійній манері, ніж на тісній вулиці. Новий експедиційний рейс займає максимум 24 пасажирів на семиденну культурну поїздку уздовж Гангу. Плаваючий  урок історії однієї з найяскравіших і складних культур планети регулярно зупиняється на фортах Моголів,  знайомить вас з сикхами, буддійськими і джайнистськими пам’ятками і розкриває храми печери Colganj із горезвісною сектою Thug. На борту ви можете насолоджуватися комфортом, класними каютами і смачною їжею. Якщо Ганг звучить трохи занадто, спробуйте круїз  Хугли через Західну Бенгалію (найкраще з листопада по березень).

Більш неймовірні річкові та озерні круїзи

З’єднайте точки через поозер’я Патагонії і перетніть Анди між Барілоче (Аргентина) і Пуерто-Монт (Чилі), ковзаючи по дзеркальній поверхні озер між засніжених вулканів.
Зайдіть на борт круїзного Дунаю і подорожуйте через 10 країн від Баварії до Чорного моря.
Любителі тварин будуть вражені рожевими дельфінами в басейні річки Амазонки  і витівками слонів на Замбезі.
Щоб випробувати іншу епоху, можна плисти вздовж могутньої ріки Меконг через Камбоджу і південний В’єтнам.

Багато мікро круїзів пропонують доступ до невеликих відвідуваних регіонів на традиційних судах, плюс спеціалізовані заходи, такі як підводне плавання.
Для того, щоб близько дослідити океан, деякі човни побудовані за індивідуальним замовленням для підводного плавання, вони мають подвійний корпус і висококваліфікованих тренерів з дайвінгу, які доглядають за пасажирами.

Топ вибір: катання на човнах в Бургундії, Франція

Le Boat здійснюють невеликі екскурсії на кораблі по всій Європі, але класичний досвід для навігації внутрішніми водними шляхами можна отримати у Франції, зокрема Канал дю Ніверне, який розсікає Бургундію. Круїз між замками і виноградниками, душевні бесіди, насолода кількома склянками Crémants Réserve на верхній палубі при заході сонця. Ви можете вивчити середньовічні міста, такі як Осер і Клеменсі та відкрити для себе історичні села на вершині пагорба – Мальі-ле-Шато. Далі витягуйте штопор, круїз проходить чотири гектари підземного лабіринту, де зберігається та продається продукція місцевих виноградників.

Ще більше неймовірних круїзів

“Берег тисячі островів” вздовж Адріатичного узбережжя Хорватії.
Круїз між чудовими островами Австралії.
Досліджуйте сонячні Острови Кука.
Візьміть плавучий будинок уздовж Каледонського каналу Шотландії, через Лох-Несс.
Досліджуйте лагуни в Південній Африці.

Перейдіть до крайності на полярному круїзі

Всупереч поширеній думці ви не повинні бути мільйонером або володіти силою духу, щоб відвідати полярні райони нашої планети – ви можете зробити це на круїзах, деякі з яких є дивно доступними.

Топ вибір: Антарктична пригода

Існують мандрівки в Антарктиду для повсякденних дослідників, які хочуть по-справжньому випробувати екстремальні умови: сходження на замерзлі вершини, кемпінг на льоду і навіть підводне плавання. Це необов’язкові доповнення; Ви можете просто сидіти на палубі і просто випити, і на цьому все.

Не забудьте хорошу камеру.