Відпочинок в Єгипті. Гарячі та пакетні тури. Турагенція Босфор -Тернопіль

Відпочинок в Єгипті. Гарячі та пакетні тури. Турагенція Босфор -Тернопіль 2018-05-05T11:14:35+00:00

Тури та відпочинок в Єгипті користуються шаленою популярністю в усьому світі. Незважаючи на політичні та фінансові потрясіння, єгиптяни залишаються гордими і зухвалими, а також надзвичайно гостинними для усіх гостей, які ступають на їхню землю.
Стара приказка, що Єгипет є даром Нілу досі звучить правдоподібно: без річки там не було б родючої землі, ні їжі, ні електрики. І хоча життя людей щороку все менше залежить від ріки, Ніл як і раніше відіграє унікальну потужну роль. На щастя для відвідувачів, річка також є ідеальним місцем, з якого можна побачити багато ефектних стародавніх пам’яток. Це одна з причин, чому круїз по Нілу залишається таким популярним способом пересування.

Вражаючі контрасти та причини закохатись у Єгипет

Єгипет – чудовий спосіб пірнути у таємниче минуле великих цивілізацій, що й досі кидають загадкові тіні на сьогоднішній день. Єгипет – це місце, де пишні долини Нілу різко переходять у суворі пустелі. Чи є десь у світі очі, світліші,  ніж у єгиптянина, котрий розповідає вам що-небудь в кафе із надзвичайною щирістю та добродушною усмішкою? Ось три причини любити Єгипет: інтенсивність душевного світла, любов до життя, почуття сім’ї. Це тільки три основних причини з багатьох інших.

Піраміди і не тільки

За допомогою вкритих піском могил, суворих пірамід і величних храмів фараонів, Єгипет змінює щось у середині в кожному з нас. Відвідайте Долину Царів у Луксорі, де була виявлена ​​гробниця Тутанхамона. Подивіться на дивовижні знахідки в Єгипетському музеї в Каїрі. Відрправляйтесь човном по Нілу, щоб відвідати Дендеру, Едфу або один з інших берегових храмів, через озеро Насер, щоб побачити шедевр Рамзеса II в Абу-Сімбел, або здійсніть похід в пустелю, щоб знайти сліди римських торгових форпостів. Ви ніколи не знаєте – коли наштовхнетесь на ще одну, нікому невідому знахідку. Адже саме так були зроблені багато попередніх знахідкок.

Рейси в Єгипет

У Хургаду і Шарм-ель-Шейх літають чартери з Києва та великих обласних центрів. Час до прибуття – біля 4-х годин.

Віза В Єгипет

Віза в Єгипет на 1 місяць відкривається в аеропорті після прильоту. Вартість – $ 15. Закордонний паспорт має бути дійсним ще 6 місяців після завершення поїздки. Крім цього, потрібен туристичний ваучер.
Діти до 16 років можуть мати свій паспорт або їх потрібно вписати в паспорт батьків. У другому випадку віза їм не оформляється.
Щоб перебувати в країні більше 1-го місяця потрібно відкривати візу в посольстві Єгипту ($ 30). Термін дії візи – три місяці.
Туристи з простроченою єгипетською візою можуть вилетіти тільки регулярним рейсом з Каїру, попередньо заплативши штраф в розмірі $ 17.

Необхідні телефони
Посольство України в Єгипті в Каїрі: 20-10-000-39-648
180 Пожежна служба
122 Поліція
ПОЛІЦІЯ 126 Туристична
Швидка допомога 123
140 Довідкова