Відпочинок в Туреччині: гарячі та пакетні тури з Тернополя | Босфор

Відпочинок в Туреччині: гарячі та пакетні тури з Тернополя | Босфор 2018-05-05T12:29:06+00:00

Оберіть тур в багату та історичну Туреччину з одними із кращих страв, які ви коли-небудь куштували. Не пропустіть видовищний відпочинок серед пляжів і гір та відвідайте величне місто Стамбул.

Кухня

Найкращі страви Туреччини – починаючи від мезе на середземноморській гавані до  сніданку у номері складаються із свіжих інгредієнтів, щойно з городу – це те, що вас одразу захопить в турецькій культурі. За давніми звичаями товариські та сімейні турки збираються та їдять разом. Хрумкі оливки, духмяні овочі, пряні анатолійскі кебаби і страви з багатьох інших куточків Туреччини, які ви запиватимите із тюльпаноподібного стакану Cay, а потім на десерт ще й пахлава. Пам’ятайте, що їжа є поглибленням вашого розуміння Туреччини.

Епічна історія

Від стародавнього портового міста Ефес (Efes) до візантійського купола Айя Софія, Туреччина має безліч всесвітньо відомих руїн і пам’ятників. Багато історичних постатей та імперій – в тому числі римлян, візантійців і османів – залишили свій слід на цій колишній зупинці в дорозі уздовж Шовкового шляху. Їх спадщина простягається від кварталів султана і його гарему в палаці Топкапи в Стамбулі до романтичних і таємничих лікійських руїн на узбережжі Середземного моря.

Ліричні пейзажі

Різноманітні ландшафти Туреччини, від Егейських оливкових гаїв в східній частині степу, забезпечують ліричну обстановку. Найчарівніший пейзаж країни можна знайти в азіатській Анатолії, де прекрасні перспективи забезпечує запаморочливе ​​середземноморське узбережжя, рельєфні скелі і хвилясті долини, альпійські пасовища серед гір, і золоті пляжі, такі як 18-ти кілометровий пляж Патара. Якщо ви осіли в Cay, щоб насолодитися видом на гірське марево Егридир або досліджувати горбисту глибинку на багатьох півостровах в південно-західному узбережжі, пейзаж Туреччини залишить незабутнє враження.

Розваги

Туреччина пропонує заходи на будь-який темперамент, від пригод на відкритому повітрі до культурного збагачення. Водяна веселість включає в себе плавання, віндсерфінг, рафтинг і каньонинг в гірських ущелинах, каякінг над Кекова- затонулими руїнами і традиційні круїзи по Середземному та Егейському морі. Також можна піднятись в повітря за допомогою захоплюючого парапланеризму , або мандрівкою гарячою повітряною кулею над Каппадокією. Для свіжих вражень на приголомшливому турецькому пейзажі існує похід по високогірних пасовищах або стежками Лікіен. У місті обирайте курс на кулінарію, або завітайте до Гранд базару Стамбула, щоб купити плоский ткацький килим.

Рейси в Туреччину

Регулярні рейси в Стамбул є у «Аеросвіту» з відправленням з Києва та Дніпропетровська, Донецька, Одеси та Сімферополя. Також у цій компанії є переліт Київ – Анкара. Turkish Airlines пропонує рейси в Стамбул з Дніпропетровська, Донецька, Києва, Львова, Одеси і Сімферополя. Pegasus Airlines літає з Харкова до Стамбула. На популярні турецькі курорти організовуються чартерні рейси з великих міст України. В Антальї регулярний рейс з Києва є у «Wizz Air Україна».

З Севастополя і Євпаторії в Стамбул можна потрапити по морю.

Віза в Туреччину

В 2011 році Україна і Туреччина підписали угоду про безвізовий режим, яка діє з травня 2012 р. Головна умова візи – термін безперервного перебування в Туреччині не повинен перевищувати 30 днів від дати в’їзду. При цьому загальний термін перебування на території іншої держави не повинен перевищувати 90 днів на кожний період з 180 днів.

Необхідні телефони
Посольство України в Туреччині в Анкарі: 90 (312) 441-54-99, 440-52-89
110 Пожежна служба
0,155 Поліція
Швидка допомога 112
118 Довідкова