Йорданія

Йорданія 2017-01-02T14:46:57+00:00

Відпочинок в Йорданії

Йорданія радує відвідувачів протягом багатьох століть своїми об’єктами всесвітньої спадщини, дружніми містами і надихаючими пустельними ландшафтами.

Древній Аллюр

Йорданія за свою історію мала багато відвідувачів. Верблюжі каравани курсували легендарним шосе короля, що переносить ладан в обмін на спеції. Римські легіонери, мусульманські армії і завзяті хрестоносці – всі перейшли через землю, залишаючи позаду вражаючі пам’ятки. Ці пам’ятки, в тому числі римських амфітеатрів, замків хрестоносців і християнських мозаїк, надихають мандрівників в пошуках старовини і витоків віри. Традиції гостинності для відвідувачів залишаються й донині.

Пустельні ландшафти

Здійсніть поїздку через Ваді-Рам на заході. Лоуренс Аравійський так і тягне на цю землю із вивітреними пісками і почервонілими дюнами. Але пустельні ландшафти Йорданії не обмежуються південним сходом: вони охоплюють солене море по найнижчій точці на землі. А ще тут каньйони з сезонною водою, оазиси пальм і вибухи весняних квітів, розкиданих по всіх посушливих пагорбах. Мінімальне планування і скромний бюджет – це все, що потрібно для пригод.

Одне з чудес світу

Древнє місто Nabataean замкнене в серці пісків Йорданії, є діамантом у короні багатьох старожитностей країни. Прогулянка по ущелині Сик до казначейства (місце знаходження пам’ятника Петри) вразить навіть самих змучених відвідувачів. Найкраще планувати свою прогулянку рано вранці і ближче до вечора.

Смак Близького Сходу

Йорданія насичена толерантністю і демонструє цю чесноту цілком достатньо, поглинаючи останнім часом тисячі біженців з Палестини, Іраку і Сирії. Незважаючи на постійно зростаюче число туристів, які часто нечутливі до консервативних йорданських цінностей, сільського життя, зокрема, Йорданії вдалося зберегти спадкоємність традицій минулого. У той час як Йорданія стикається з проблемами модернізації та зростаючої урбанізації, вона залишається однією з найбезпечніших країн, в яких можна отримати уявлення про Близький Схід.

Рейси в Йорданію

Перельоти з Києва в Амман проводять авіакомпанії «Українсько-Середземноморські авіалінії» і Royal Jordanian. Тривалість перельоту – біля 3,5 годин. Є можливість чартерного рейсу до Шарм-ель-Шейха (Єгипет), потім пересадка на пором чи швидкий катамаран до Акаби (подорож на поромі займає 3-5 годин). Є також рейс з Шарм-ель-Шейха в Амман.

Віза в Йорданію

Українцям видають візу в аеропорті після прибуття. Для цього потрібен загранпаспорт, ваучер на номер в готелі і квиток назад. Вартість візи складає 20 динарів (біля $ 30). Оплата здійснюється в національній валюті. Віза дійсна один місяць, її продовжують в поліцейському відділені.
Без плати за візу (безкоштовна), турист має можливість відвідати Акаба з Єгипту. Але Необхідно вказати, що планується повернення до Єгипту. Якщо людина буде повертатись додому з Йорданії, за візу доведеться заплатити.

Необхідні телефони

Посольство України в Йорданії в Аммані: 962 (6) 592-24-02
196 Пожежна служба
191 Поліція
Швидка допомога 199