В’єтнам

В’єтнам 2017-01-02T15:34:39+00:00

Відпочинок у В’єтнамі

Вражаюче екзотичний і зовсім переконливий, В’єтнам є країною захоплюючої природної краси з унікальною спадщиною, де подорожі швидко стають звиканням.

Війна, мир і прогрес

Через сорок років після бійні і епохи руйнування, В’єтнам постав рішучою нацією в очах усього світу. Самовпевнений і швидко йдучий вперед, його прогрес проявляється в бурхливих мегаполісах країни. Чарівність В’єтнаму легко зрозуміти. Стародавні лабіринти торгових кварталів ще процвітаючої ремісничої промисловості є сусідами з великими колоніальними особняками французької епохи, а над всім цим – небесні бари 21-го століття зі скла і сталеві багатоповерхівки.

Октан і Озноб

Якщо у вас є серце, В’єтнам наповнить його гострими відчуттями і ознобом. Для деяких речей потрібно трохи фізичних зусиль. Як приклад – катання на мотоциклі  на гірках Свічбек та перевалі Хай Ван в центральному В’єтнамі. Інші вимагають навіть більше поту: кайтсерфінг в тропічних океанічних водах від Муйне або походи вічнозеленими пагорбами навколо Баккара Ха або Сапа. І коли ви закінчите з усім цим адреналіном, є ще багато речей, якими треба посмакувати. В’єтнам має видатні СПА – від мармурових храмів для процедур до простих масажних сімейних салонів.

Кулінарна наддержава

Тайці можуть бурчати що це не так, але в Південно-Східній Азії в’єтнамська їжа є номером один. Неймовірно тонка в своїх смаках і видатна в своєму різноманітті, в’єтнамська кулінарія є захоплюючою приманкою для мандрівників – міріади видів вуличного харчування і кулінарні школи є свідченням цього. І вгору і вниз по країні ви можете спілкуватися з жителями села, скуштувати місцеві страви і випити рисове вино в багатьох регіональних ринках В’єтнаму.

Сенсорне перевантаження

Незабутні переживання всюди. Від піднесеного: дивлячись над сюрреалістичний морський пейзаж і вапнякові острови з палуби в затоці Халонг. Від смішного: чекати 10 хвилин, щоб перетнути вулицю через цунамі мотоциклів в Ханої. Від натхненного: досліджувати найвидовищні системи печер світу в Фонг Nha-Ke Bang National Park. Від комічного: дивитися на мопеді за завантаженням свиней в хиткому провулці. До споглядального: самотня могила на кладовищі тисяч жертв війни.

Рейси у В’єтнам

«Харківські авіалінії» здійснюють рейси з Києва в Нячанг. Із пересадок найбільш оптимальна у «МАУ» – через Бангкок, потім – рейсами тутешніх компаній (Vietnam Airlines, Thai Airlines і інших). В «Аерофлоті» існує переліт Київ – Москва – Ханой. Авіакомпанія Vietnam Airlines здійснює рейс з Москви в Ханой, Хошимін і Нячанг. Міжнародні аеропорти знаходяться в Ханої, Хошиміні, Нячанге і Дананге.

Віза у В’єтнам

Візу видають по прибутті в країну, або в посольстві В’єтнаму у Києві. Для першого варіанту треба мати запрошення у В’єтнам; закордонний паспорт; 2 нещодавніх фото; анкету, яку видають в літаку або після посадки; дозвіл на відкриття візи по прильоту Invitation letter. Є можливість отримати одноразову (до 1-го місяця), або мультивізу.
Вартість Invitation letter – $ 25 за людину (для одноразового в’їзду), $ 40 за людину (для багаторазового в’їзду).
Вартість одноразової візи по прильоту – $ 55, багаторазової – $ 86.
Для візи у в’єтнамському посольстві потрібно: закордонний паспорт і копія; 2 фото; оплачені квитки з їх копією; анкета.
Ціна на таку візу $ 100 (для одноразового в’їзду) і $ 120 (для багаторазового в’їзду, до 30 днів). Оплата консульського збору проводиться готівкою під час подачі документів.
Документи потрібно подавати не швидше, ніж за 2 тижні до дати виїзду.

Необхідні телефони

Посольство України у В’єтнамі в Ханої: 84 (4) 373-444-92
Пожежна служба 114
поліція 113
Швидка допомога 115