Занзібар,Танзанія

Занзібар,Танзанія 2017-01-15T13:51:19+00:00

Відпочинок в Занзібарі

Занзібар – один з кращих коралових пляжів Африки і є головним островом архіпелагу.  В його центрі знаходиться Кам’яне місто із середньовічною Медіною, будинками купців з балконами і Гранд Будинками Чудес.

Поїздка з міста через проспект дерев манго – які сказав висаджувати над тілами минулих любителів своєї дочки султан в 19-му столітті – і ще багато речей для досліджень.  На півдні дорога перетинає первісний ліс Джозані із рідкісними, червоними мавпами колобусами і крихітними дукерами Адерс.  В Кізімказі зграї дельфінів граються в свої ігри, а ще зграї риб, що світяться та пасуться над незайманим кораловим садом Острова Чамбе, в той час як на схід від сільської місцевості змією вгору по береговій лінії із компанією можна завітати до традиційних Матенве, де місцеві жителі збирають водорості (сезон з грудня по лютий), подорожувати безкрайніми водами під вітрилами, або стати дайверами в мерехтливому кораловому рифі Мнемба.

На північній частині Унгуйя, Нунгві і Кендва є епіцентрами туристської діяльності.  Їх довгі піщані пляжі добре забезпечечують квітучий бюджет. Розкішні номери, ресторани, бари і танці до світанку повні захоплених та щасливих туристів.

Рейси в Занзібар відбуваються з Києва

Віза в Занзібар

1. Оформляється після прибуття.
2. Візовий збір – 50 USD.
3. Мінімальна сума проживання в день на одну особу 4 USD.
4. Зворотні квитки.
5. Термін дії паспорту не менше 6-ти місяців з моменту прибуття.
6. Діти до 16 р. Вписуються в паспорт батьків.

Необхідні телефони

Танзанійське управління з туризму — (+22) 211-12-44.

Управління з туризму острову Занзібар — (+24) 223-34-85/6.

Єдина телефонна лінія рятувальних служб — 111.