Угорщина

Угорщина 2017-01-15T14:16:24+00:00

Відпочинок в Угорщині

Тури в Угорщину сподобаються любителям вишуканої їжі,  архітектури та мистецтва. Відпочивайте та оздоровлюйтесь на кращих термальних джерелах світу, які так щедро пропонує Угорщина.

Приголомшлива архітектура, витвори народного мистецтва, термальні джерела і найзахопливіша столиця Європи після настання темряви – це основні точки на карті Угорщини.

 Народна культура

Угорщина має одні з найбагатших народних традицій, які ще живі в Європі.  З вишуканими народними картинами, знайденими на стінах і стелях крихітних дерев’яних церков регіонів та красивою вишивкою, якою прикрашають себе жінки Угорщини, а ще спідниці і тапочки, – все це підносить країну на високий художній рівень.  Традиційна музика, гра на безлічі незвичайних інструментів, танець táncházak ( «Танець дому»), яким марять та живуть селяни, все це западе у ваше серце навіки.

Їж, пий і гуляй

Угорська їжа залишається найскладнішим стилем приготування їжі в Східній Європі.  Мадяри навіть пішли так далеко, що увійшли в три основних світових кухні: французька, китайська і їх власна.  Це може бути трохи перебільшено, але репутація Угорщини в якості харчового центру тягнеться з кінця 19 століття та першої половини 20-го і, незважаючи на негативний вплив комунізму, їх кухня знову привертає увагу.  Також в цієї нації всесвітньо відомі вина – від великих здорових червоних вин Ерепа і Віллані, а також білого olaszrizling від Бадачонь до медово-солодкого Токай.

Чому я люблю Угорщину

 Стів Фаллон, письменник

 Я люблю Угорщину з багатьох причин, їх важко навіть перелічити.  Це і архітектура в стилі модерн, і термальні джерела, які, наче Богом дані ліки, ну і, звичайно ж, багато смачної Палінки (фруктовий бренді). Це ніжний пейзаж, це пагорби на півночі  і веселі міста Будапешт, Сегед і Дебрецен.  А ще люблю цей Jókai – суп з квасолі.

 У гарячій воді

Угорці беруть воду із близько 300 термальних джерел.  Вода використовується  в лікувальних та оздоровчих цілях.  Сьогодні термальну воду застосовують в лазнях та санаторіях. Оздоровчі центри пропонують безліч процедур на основі цих цілющих вод.

 Це надзвичайно

Пейзаж Угорщини є більш м’яким, ніж вражаючим.  Але ви не можете сказати те ж саме про споруди цієї землі.  Архітектурна Угорщина є скарбницею у всьому: від римських руїн і середньовічних таунхаусів до барокових церков, неокласичних громадських будівель, лазень і шкіл в югендстилі.  І ми говоримо не тільки Будапешт.  Прогуляйтесь по Сегеді або Кечкемет, Дебрецен чи Шопрон, і ви відкриєте для себе перлини архітектури практично на кожному кроці.  Багато туристів сходять зі свого маршруту, щоб побачити блиск їх фаворитів, таких як палац Рейок в Сегеді або церква в Печ.

Рейси в Угорщину

Постійні рейси в Угорщину, – із Києва в Будапешт забезпечує авіакомпанія Wizz Air Hungary. В Будапешт є можливість переїзду поїздом з Києва, Вінниці, Хмельницького, Тернополя, Львова. Електричка з’єднує Чоп та Захонь.

В Угорщину є автобусні рейси зі Львова, Ужгорода, Чопа, Мукачева.

Віза в Угорщину

Для отримання туристичної візи в Угорщину необхідно: закордонний, дійсний не менше трьох місяців після закінчення терміну візи з 2-ма вільними сторінками для візи, копія першої сторінки паспорту, копії колишніх віз; копія внутрішнього паспорта; 1 фото, зроблене не раніше, ніж півроку тому; анкета; ваучер або оплачена броня готелю; броня квитків; довідка з місця роботи про доходи за останніх 3 місяці, для підприємців – свідоцтво про реєстрацію, для пенсіонерів – пенсійне посвідчення та довідка про нарахування пенсії, для неповнолітньої дитини – заява від його законного представника про доходи з підтвердженням матеріального забезпечення; виписка з банку про рух грошей на банківському рахунку за останніх 3 місяці; оригінал медичної страховки з покриттям не менше 30 тис. євро на весь період поїздки плюс 15 днів.

Для неповнолітніх дітей будь-якого віку, вписаних в паспорт батьків, потрібно заповнювати окремі анкети, на які оформляються окремі візи.

Для дитини старше 5 років, вписаної в паспорт батьків, обов’язково повинно бути вклеєне в паспорт батьків фото (у того, хто їде з дитиною), в паспорті повинні бути додаткові 2 вільні сторінки для візи (з урахуванням того, що на дитину відкривається окрема віза); копія свідоцтва про народження; довідка зі школи; 1 фото (в тому числі на дітей до 1 року).

Діти з 14 років зобов’язані мати проїзний документ.

Якщо дитина подорожує з одним з батьків, необхідно надати нотаріально засвідчений дозвіл на поїздку від другого з батьків (мати з собою на кордоні).

Подача документів проходить за попереднім записом на сайті посольства, а групами від 5-ти чоловік і туристичними фірмами – через call-центр. У посольство подаються оригінали документів. Якщо заявнику в майбутньому будуть потрібні ці документи, до них необхідно додати копії.

Термін оформлення візи – 7 робочих днів. Консульський збір – 35 євро, термінова віза (оформляється за 3 дні) – 70 євро. Безкоштовно віза видається дітям до 18 років, особам до 21 року, що знаходяться на утриманні, пенсіонерам.

Необхідні телефони

Посольство України в Угорщині в Будапешті: 36 (1) 422-41-20

Пожежна служба 105

поліція 107

Швидка допомога 104

Служба порятунку 112