Туніс

Туніс 2017-01-15T14:11:37+00:00

Відпочинок в Тунісі

Тури в африканський Туніс – що може бути біль оригінальним, незвіданим та хвилюючим? Це наче відпочивати на іншій планеті.

На великих горизонтальних просторах Північної Африки сяє Туніс. Він має цікаву історію і різноманітну природну красу, що компактно упаковані в цю дивовижну країну.  З запашною бахромою піску  на узбережжі Середземного моря, з ароматом жасмину і морських бризів, де риба на тарілці завжди свіжа, Туніс є ВІП територією для піщано-морського відпочинку.

Але крім пляжів, і це захоплююче, є недооцінені місця, де різні культури і неймовірні крайності ландшафту можуть бути вивчені протягом декількох днів.  Туніс заявляє про себе як амбітно сучасний арабський капітал, хоча його довге Османське і не настільки віддалене колоніальне минуле досі потужне і відчутне.  На півночі озера рясніють рожевими фламінго, дивовижні темно-зелені ліси піднімаються від берега, а похилі рівнини усіяні оливковими і цитрусовими деревами.  На південь піски Сахари тягнуться углиб Африки, де стійко вкорінились традиції берберів.

Рейси в Туніс

Регулярного прямого сполучення між Україною і Тунісом немає. У літній сезон здійснюються чартерні рейси з Києва в аеропорт Енфіда авіакомпаніями «Роза вітрів» і «МАУ». Час в дорозі – близько 3,5 годин.

Віза в Туніс

Громадянам України для відвідування Тунісу віза не потрібна, якщо у них є ваучер турагентства, що забронювало тур, закордонний паспорт, дійсний мінімум 3 місяці після повернення, і медична страховка. Для дітей, які подорожують без батьків, потрібна нотаріально завірена довіреність від обох батьків на ім’я особи, яка супроводжує дитину.

Необхідні телефони
Посольство України: 216 (71) 84-98-61
Пожежна служба 198
поліція 197
Швидка допомога 190