Словаччина

Словаччина 2017-01-15T14:07:28+00:00

Відпочиваємо в Словаччині

Оздоровчий відпочинок в Словаччині вкрай корисний для тіла й духу. Чарівна природа та свіже повтіря зроблять тур в цю яскраву країну однією із найсмачніших подій у житті.

Розташована в центрі Європи, Словаччина є країною замків і гір, які розбавлені мальовничими селами та лісами. Понад два десятиліття після розпаду Чехословаччини, Словаччина стала самовпевненою, незалежною нацією.  Столиця Братислава привертає увагу відвідувачів завдяки своєму шаленому нічному життю, блиском старого міста і явною легкістю доступу з усієї Європи.  За межами Братислави незліченні села у стилі пряників. Це явна ознака того, що сучасна Словаччина, як і раніше шанує свої народні традиції.

Словаччина вабить любителів туризму на відкритому повітрі. Словацькі Високі Татри створені для небесних прогулянок або занять зимовими видами спорту, а також є багато національних парків, таких як Словацький Радж, що іскриться дзвінкими водоспадами.  Замки гідні принцеси Діснея, і химерні церкви навколо другого за величиною міста Кошице.  Протягом довгого уїк-енду в цій маленькій країні, ви можете подорожувати пішки або на лижах епічною горою, милуватися розкішними пейзажами та дивацтвами, а ввечері зігрітися за чаркою в раритетних підвалах-ресторанах.

Рейси в Словаччину

Зимою встановлюються чартери за маршрутом Київ – Попрад (Windrose).

З Києва і Львова ходять потяги до Братислави. З Ужгорода та Чопа автобусом можна доїхати до різних міст Словаччини.

Віза в словаччину

Термін оформлення візи – 10 календарних днів. Консульський збір – 35 євро. Термінова віза відкривається за 3 дні і консульський збір складає в цьому випадку 70 євро. Пенсіонери, діти до 18 років та особи до 21 року, що перебувають на утриманні, звільняються від сплати консульського збору.

При перетині кордону у туриста повинні бути при собі копії документів, на підставі яких відкривалася віза (запрошення, ваучер, документи про фінансове забезпечення, оригінал страховки).

Необхідні телефони
Посольство України в Словаччині в Братиславі: 421 (2) 592-02-810

Служба порятунку 112