ОАЕ

ОАЕ 2017-01-15T14:04:58+00:00

Відпочинок в ОАЕ

Тури в ОАЕ залишать спогади відпадних гулянок у сліпучо-яскравому нічному Дубаї, згадку про шалені поїздки пустельними «баггі», та неповторні враження після відпочинку на кращих пляжах світу.

ОАЕ розташовані на східному узбережжі Аравійського півострова. Сюди входять сім окремих регіонів (еміратів). Краєвиди в ОАЕ надзвичайно контрастні. Споконвічна пустеля за допомогою мудрих голів та вмілих рук в ОАЕ поступово перетворюється на квітучі зелені долини з надзвичайно продуманою інфраструктурою. У багатьох місцях країни ви натрапите на водоспади і прісноводні озера.

Столиця Абу-Дабі є одним з найсучасніших витворів цивілізації та культурних центрів світу. Тут вас чекають довжелезні берегові лінії із чудовими охайними пляжами та із всіма можливими зручностями. Навіть більшість місцевих готелів оснащені чудовими приватними пляжами по останньому слову техніки.

Культурна спадщина

Мечеть Шейха Зайед, одна із найбільших у світі. Каср аль-Хусн, величний білосніжний напів палац — напів форт, побудований в 1761 році і Абу-Дабі – контрастне етнографічне село, що занурює вас у життя ще до технічного прогресу. Тут і пишні сади,і дивовижні базари, і бедуїнські кочовища, і ремісники всіх мастей. Абу-Дабі – чудове місце для емоційних покупок.

ОАЕ асоціюються в основному із Дубаї. Це місто великих можливостей та вражень. Хоча найбільше воно запам’ятовується торговими центрами та пляжами. У центрі міста знаходяться височезні будівлі, серед яких найвищий будинок планети Бурдж-Халіфа з оглядовим майданчиком незабутніх та вражаючих краєвидів. Jumeirah Beach, скоріш за все, найвідоміший пляж з безліччю міжнародних готельних мереж.
Прогуляйтесь в Дубаї базаром золота і спецій, або зануртесь в атмосферу древніх вулиць та районів.
Подорожуйте по ОАЕ пустельним авто «баггі», або завітайте на верблюжі перегони зимою.

Дубаї — місто екстриму

Цей куточок світу окутаний драйвом та заряджений адреналіном. Тут на свіжому повітрі є безліч розваг у піску, на морі та в снігу і все це поруч, всього в декількох хвилинах їзди на таксі. Виникло бажання швидкості? Тоді Вам на вейкбординг, катання на лижах, ковзання або гонки F1-стилю. В Дубаї все це присутнє.

Шалений вир нічного життя

Гламурні клуби та модні ресторани зачаровують своїми вогнями. Дубаї, як завжди, вражають новими рішеннями і стилями нічних клубів. Тому, якщо ви плануєте дику ніч, екзотичну їжу, або просто хочете відчути блиск Сходу, не чекайте ані хвилини! Дубаї створено саме для Вас!
Підберіть найвигідніші тури, встигніть скористатись сезонними гарячими путівками, щоб відірватись в ОАЕ по повній.

Рейси в ОАЕ

Постійні прямі рейси в ОАЕ здійснюють «МАУ» – з Києва в Дубай і Абу-Дабі, Air Arabia – з Києва, Донецька, Харкова до Шарджі, flyDubai – з Києва, Донецька, Одеси та Харкова в Дубай, Emirates – з Києва в Дубай . З жовтня 2013 року WINDROSE впровадили прямі рейси в Дубай з Києва і Дніпропетровська.

Віза в ОАЕ

Для відкриття туристичної візи в ОАЕ необхідно: скановане кольорове фото 4,5×5,5 см в форматі jpg розміром до 40 кБ, здійснене за 6 місяців до подачі; кольорова копія закордонного паспорта, з терміном більше 6 місяців з моменту закінчення дії візи. Запит на візу подається в імміграційну службу ОАЕ тільки після підтвердження бронювання готелю і повної оплати туру.

 

Консульський збір – $ 70. Віза відкривається протягом 5-ти робочих днів.

Туристична віза дійсна 60 днів з моменту видачі та дозволяє перебувати на території ОАЕ протягом 30 днів.

Візу ОАЕ НЕ вклеюють в паспорт. Її копію, видану імміграційною службою Дубая, турист отримує перед вильотом. Оригінали віз після прибуття в країну видають тільки туристам, яким відкривали візи в імміграційній службі Шарджі.

Для жінок молодше 35 років термін отримання візи може бути довшим – це в зв’язку з перевіркою їх даних по електронній системі в чорних списках.

Власникам ізраїльських паспортів візи не відкриваються.

Необхідні телефони
Посольство України в ОАЕ в Абу-Дабі: 971 (2) 632-75-86
Пожежна служба 997
поліція 999
Швидка допомога 998
Довідкова 180, 181