Німеччина

Німеччина 2017-01-15T14:03:14+00:00

Відпочинок в Німеччині

Тури в Німеччину завжи сповнені колоритної свіжості. Відпочивайте морально та фізично, насолоджуючись містами та природою.

Підготуйтесь до гучних застіль, здивувань і спокус, які ви отримаєте разом з культурою Німеччини. Міста-красуні, чудесні палаци, порядок та процвітання.

 Дивовижний краєвид Німеччини

Є щось незаперечно художнє в розлогому пейзажі Німеччини – рифлені бахромою дюни, північне узбережжя, примхливий ліс, романтичні річкові долини і великі виноградники в центрі, а ще пишнота Альп, немов висічених зі сплаву льоду та інших елементів.  Всі вони є складовими частинами чарівної природи матері, яка примушує постійно заряджати батареї своєї фотокамери. Вам захочеться зійти з шосе і на відкритому повітрі увібрати в себе епічні пейзажі, що роблять кожну мить життя смачною, сповільненою та цінною.

 З висоти історії

Небагато країн мали такий вплив на світ, як Німеччина, яка дала нам Ганзейський союз, Реформацію і такі речі, як Гітлер і Голокост. Але і друкарський верстат, і автомобіль, і аспірин, і технології MPТ – також вихідці з цього краю.  Це батьківщина Мартіна Лютера, Альберта Ейнштейна і Карла Маркса, Гете, Бетховена, братів Грімм та інших важкоатлетів, які, кожен по-своєму, залишили свій слід в історії людства.  Ви можете стояти в римському амфітеатрі, в середньовічному, мов сон, замку і прогулятись уздовж залишків Берлінської стіни – в Німеччині минуле присутнє скрізь, куди б ви не пішли.

 Гастрономічні насолоди

Знайомство з Німеччиною через їжу і питво додасть багато шарів до вашої пам’яті (і, можливо, ще одну складку на ваш живіт!).  Ви швидко виявите, що місцева їжа – це набагато більше, ніж ковбаси і кренделі, шніцеля і смажена свинина, що супроводжуються великими кухлями пінного пива.  Крім кліше чекає достаток регіональних і сезонних блюд.  Велика одержимість німецького народу білою спаржею в весняний час і  лисичками влітку.  Тут не тільки знамените пиво, а й вина світового класу.

Пройдіться по романтичних річкових долинах, зробіть проби кращого пива і вина, танцюйте техно до сходу сонця і захоплюйтесь місцями, які сформували хід історії.

 Принади цивілізації

Ви зіткнетеся з історією в містах, де вулиці були закладені задовго до Колумба, і в замках, які вимальовуються незвичайними візерунками, і в фахверкових селах, де є квіткові ящики Billow з малиновими геранями.  Великі міста – Берлін, Мюнхен і Гамбург – насичені культурним калейдоскопом, який охоплює все: від художніх музеїв і високої опери до пустотливих кабаре і підпільних клубів.  І всюди, де ви йдете, романський, готичний і бароко стилі поруч з архітектурними творіннями сучасних майстрів, таких як Даніель Лібескінд, Девід Чіпперфілд і Френк Гері.

Рейси в Німеччину

Німеччину і Україну з’єднює багато авіаперевізників. В Берлін з Києва літають літаки «Міжнародних авіаліній України» ( «МАУ»).

Перельоти в Любек і Кельн з Києва здійснює «Wizz Air Україна».

У Дюссельдорф з Києва літають Lufthansa.

В Дортмунд з Києва та Львова пропонує перельоти «Wizz Air Україна».

До Франкфурту-на-Майні є перельоти з Києва (Lufthansa) і Сімферополя ( «МАУ»).

Рейсами Lufthansa можна дістатися з Києва, Донецька і Львова до Мюнхена, «Wizz Air Україна» (Меммінген / Мюнхен) – з української столиці і Львова.

Автобуси в Німеччину відправляються з багатьох обласних і районних центрів України.

Віза в Німеччину

Перед поданням документів на візу в Німеччину, треба взнати дату співбесіди: або через візовий центр по телефону або через Інтернет (послуга платна – 50 грн.), Або при особистому відвідуванні посольства (безкоштовно). Діти, яким виповнилося 16 років, але ще немає 18-ти, отримують окрему дату співбесіди.

Для відкриття туристичної візи необхідні такі документи: закордонний паспорт з двома чистими сторінками, дійсний мінімум 3 місяці після повернення з поїздки, копії всіх його сторінок із записами, другий дійсний закордонний паспорт (якщо є) і ті закордонні паспорти, термін дії яких вже закінчився з копіями сторінок, які містять записи; внутрішній паспорт і копії його заповнених сторінок; 3 фото (2 – вклеєні в анкети і 1 – для візи); анкета в двох примірниках, заповнена на латиниці і підписана особисто заявником; оригінал запрошення; ваучер на проживання в готелі та підтвердження оплати готелю; броня квитків туди і назад; підтвердження фінансового забезпечення (виписка про рух грошей на банківському або картковому рахунку за останні 3 місяці); довідка з місця роботи із зазначенням зарплати, для приватних підприємців – свідоцтво про реєстрацію, виписки з банківських рахунків або довідки з податкової, для студентів і школярів – довідка з навчального закладу; документи, що підтверджують право власності на житло (якщо не було поїздок до країн Шенгенської зони); дітям до 18 років – свідоцтво про народження і його копія; страховка зі страховим покриттям не менше 30 тис. євро на період, що включає не тільки час перебування в Німеччині, але і день від’їзду, а також 15 додаткових днів після закінчення планованої поїздки.

Якщо дитина до 18 років виїжджає з одним з батьків або у супроводі третьої особи, необхідно відповідно нотаріально завірений дозвіл (і його копія) на виїзд від другого батька або від обох. У ньому також слід вказати мету поїздки, хто буде супроводжувати дитину. Якщо від другого з батьків не можна отримати дозвіл, потрібно рішення суду про передачу прав на дитину одному з батьків (або свідоцтво про смерть одного з батьків, або довідка про те, що мати самостійно виховує дитину). Дозвіл повинен бути у туриста при перетині кордону.

Клопотання про видачу візи можна заповнювати на німецькою, англійською, російською або українською мовами (але латинськими буквами).

Консульський збір – 35 євро (оплата в гривнях в відділеннях ПроКредит Банку). Особи до 21 років та пенсіонери цей збір не оплачують. Віза видається протягом 10 робочих днів.

При відмові у видачі візи повинна бути вказана причина відмови.

Необхідні телефони

Посольство України в Німеччині, Берлін: 49 (30) 288-87-214

Пожежна служба 112

поліція 110

Швидка допомога 112

Довідкове бюро російською мовою Infoexpert 0190-87-22-50

Обирайте гарячі тури для відпочинку в Німечині  на туристичному сайті «Босфор». Тут завжди свіжі пропозиції.