Нідерланди

Нідерланди 2016-12-26T16:24:05+00:00

Відпочинок в Нідерландах

Відпочивайте в Нідерландах, де сплітаються традиції та інновації: художні шедеври, вітряки, тюльпани і кафе при свічках співіснують з новаторською архітектурою, передовим дизайном і феноменальним нічним життям. Тури в Голландію завжди сповнені пригод та вражень.

Чому я люблю Нідерланди

Катрін Ле Невез, письменник

Голландія зустріла мене старовинною архітектурою, сучасною модою та інтер’єрами, вуличними ринками, що продають веселку зі свіжих квітів, Haring (сирим оселедцем), заповненими карамеллю стропвафлями (карамельний сироп з морозивом), сиром, напоєм Боррель та пікантними кафе. Ось чому я люблю Голландію. Якщо щось не існує, голландці будуть його розробляти, будувати, виробляти, запускати (Нідерланди є одним з найгарячіших в світі експериментаторів – новаторів) і втілювати в реальність. В Нідерландах не покидає відчуття, що тут можливо все.

Мистецтво та архітектура

Спадщина голландських майстрів, таких як Рембрандт, Вермеєр, Ван Гог, Хальс, Босх, Піт Мондріан і Ешер висять на стінах Нідерландів у всесвітньо відомих музеях, поряд з сучасними голландськими роботами.

Історія будівництва охоплює понад тисячу років, від романських і готичних середньовічних опусів до творінь голландського Відродження, революційного Золотого віку загострених будинків та інженерних зусиль, включаючи канали, неокласицизм Амстердамської школи, функціоналізм, модернізм, структуралізм, неораціоналізм , постмодернізм і неомодернізм . Всі ці стилі вносять свій відбиток на міські пейзажі.

Природа

Географія грає ключову роль в знакових ландшафтах Нідерландів. Більше половини рівнинної країни знаходиться нижче рівня моря, і ще 20% території було відвойовано у моря (площі осушених земель). Безперервні вітри в Північному морі приводять в рух вітряки з 13-го століття. Приблизно дві третини поверхні Голландії присвячено сільському господарству, включаючи поля тюльпанів.

Їзда на велосипеді

Плоскі, казково мальовничі пейзажі, створені, щоб покататися на велосипеді. Велоспорт є невід’ємною частиною життя, і місцеві жителі живуть на Fiets (велосипедах): понад чверть усіх поїздок країни проходять на велосипеді, а в містах частина велосипедистів досягає 30-ти відсотків серед способів пересування.

Прокат велосипедів є повсюдно. Країна пересічена 32.000 км велосипедних доріжок, в тому числі голландськими «автострадами» велоспорту, міжміськими LF маршрутами. Візьміть кілька коліс і починайте вивчати Голландію.

Кафе та культура

Коли голландці говорять «кафе» вони мають на увазі паб. У країні, яка цінує спілкування і душевну розмову більше, ніж пити, кафе – це місця для споглядання і духу товариства. Багато кафе мають відкриті тераси, які відчинені влітку, а іноді їх накривають і підігрівають в зимовий період. Тут подають їжу від закусок до казкових страв. Найбільш атмосферним є Bruin кафе (коричневе кафе) – остаточне місце, щоб випробувати голландський стан gezelligheid (затишку та святковості).

Рейси в Нідерланди

«Міжнародні авіалінії України», а також KLM виконують прямі рейси Київ – Амстердам. Також можна долетіти літаками Czech Airlines, Lufthansa, Austrian Airlines, Finnair, Alitalia і інших авіакомпаній з пересадками в європейських містах.

 

Віза в Нідерланди

Документи на візу: закордонний паспорт з двома чистими сторінками, дійсний мінімум 3 місяці після дати закінчення поїздки, копії його сторінок з інформацією, другий закордонний паспорт (при його наявності); внутрішній паспорт і копії всіх його заповнених сторінок; анкета; 2 фото, зроблених недавно; довідка з місця роботи із зазначенням дати прийому на роботу, посади, щомісячного доходу і періоду оплачуваної відпустки; підтвердження фінансової спроможності туриста: виписка про стан банківського рахунку (видана не пізніше, ніж за 14 банківських днів) або копія дорожніх чеків з розрахунку 38 євро на кожен день перебування; броня квитків; підтвердження резервації готелю на весь період поїздки; страховка з покриттям на суму не менше 30 тис. євро.

Для дітей, вписаних в паспорт батьків, необхідно надати повний комплект документів, нотаріально завірену копію свідоцтва про народження, довідку з навчального закладу. Якщо неповнолітній подорожує з одним із батьків, потрібно нотаріально завірена довіреність на поїздку від другого з батьків, а також копія внутрішнього паспорта останнього. Для приватних підприємців потрібно копія свідоцтва про реєстрацію компанії.

Студентам – копія студентського квитка, довідка з вузу і від батьків.

Пенсіонерам  – копія пенсійного посвідчення.

Термін оформлення візи – від 3 до 14 робочих днів. Консульський збір – 35 євро.

Необхідні телефони

Посольство України в Нідерландах в Гаазі: 31 (70) 362-60-95

Служба порятунку 112