Китай

Китай 2017-01-01T21:31:51+00:00

Відпочинок в Китаї

Китай. Назва сама по собі говорить про відпочинок із безкінечністю вражень. Це будуть тури у місця, де потрібно стрибати на борт, бігти вперед, їздити, шаленіти, дивуватись.


Захоплююча Древність

Його сучасне обличчя сліпуче, але Китай древній. Найстаріша у світі безперервна цивілізація на тлі з димчастого скла і полірованого алюмінію, де вас усюди чекають артефакти. Три десятиліття шаленого розвитку містобудування взяли своє – багаті пласти давнини тепер розбавлені модерном. Подають все це зі смаком: ділянки Великої Китайської стіни, храми на вершинах гір, села що забули час, важкі міста, піднесені буддійські гроти і древні пустельні форти. Візьміть із собою декілька пар взуття і пам’ятайте слова Лао Дзи: подорож в тисячу миль починається з одного кроку.

Різноманітність

Китай величезний. Ви опинитесь серед дико різних діалектів, кліматичних і топографічних крайнощів, це як кілька різних країн в одній особі. Вибирайте салат з етнічної суміші на південному заході, або освітлені  храми Xiahe, подорож шовковим шляхом, ночівлю в базовому таборі Евересту. Ви зіпсовані і перебірливі у виборі? Турист, велосипедист, дослідник, мандрівник, невгамовний музей-їздець або дивакуватий гурман, -різноманітність Китаю дозволить усе, другої такої немає.

Кухня Китаю

Китайці живуть, щоб їсти. В поєднанні з географічним і культурним розмаїттям на величезній землі, насолоджуйтеся стравами, які будуть пікантними, вишуканими і лікувальними. Качка в Пекіні, Chongqing або тушковане м’ясо з овочами. Захопіть також загартоване ròujiāmó (подрібнена свинина в булочці) перед сходженням на Хуашань. Поглинайте запалену миску локшини Ланьчжоу на вуличному ринку Шовковий шлях, піднімайте температуру пекучими спеціями. Слідуйте за своїм носом в Китаї, різноманітні аромати можуть постійно зупиняти вашу мандрівку.

Чудова декорація

Мало країн мають стільки можливостей відпочинку на відкритому повітрі, як в Піднебесній. Пейзажі Китаю охоплюють діапазон від альфи до омеги: вибирайте серед піднесених сапфірових озер Тибету або байдужу пустелю Внутрішньої Монголії, острів в Гонконзі або їзда на велосипеді між казковими карстовими башточками навколо Яншо; непритомнійте серед рисових терас на півдні, робіть Селфі серед чудового жовтого ріпаку в Уюань або здійсніть похід на Велику стіну, що звивається через гірські вершини; губіться в зелених лісах бамбуку або, коли ваша енергія вичерпається, розваліться на віддаленому пляжі і слухайте стукіт падаючих кокосів.

І не забувайте про китайську пристрасть до бойових мистецтв. Тут вас чекають безліч найдревніших шкіл. А ще глибока філософія на зразок Дзен чи Дао.

Рейси в Китай

З Києва, Харкова, Дніпропетровська через Москву в Пекін, Гонконг, Гуанчжоу і Шанхай здійснюють рейси літаки авіакомпаній«Аерофлот» і China eastern airlines. Є також рейси з Європи авіакомпаній KLM, Lufthansa, Finn Air, Emirates – через Дубаї.
Збір аеропорту на міжнародних маршрутах – близько $ 11, на внутрішніх – біля $ 6, при вильоті з Гонконгу – $ 20 (оплачується в китайській валюті).

Віза в Китай

Для отримання туристичної візи в Китай потрібні слідуючі документи: закордонний паспорт із терміном дії не менше 6-ти місяців після повернення, в якому є мінімум 1 чиста сторінка (якщо новий паспорт чистий, потрібно пред’явити також старий паспорт); копія українського паспорта; іменне запрошення від китайської сторони, видане уповноваженою турфірмою Китаю; анкета; 1 фото, для дітей, вписаних в паспорт, також 1 фото; копія авіаквитків в обидва кінці; копія підтвердженої броні готелю.
Діти мають бути вписаними в паспорт батьків. Якщо дитина їде з одним з батьків, потрібна нотаріально завірена згода на виїзд від другого батька. Якщо в супроводі інших осіб – дозвіл від обох батьків. Для дітей до 18 років надається копія свідоцтва про народження, копія першої сторінки паспорта того з батьків, який не їде, або обох, якщо не їдуть обидва.
Термін оформлення документів в посольстві – 7 робочих днів (стандартний), 5 (терміновий) і 3 робочих дні (надтерміновий).
Туристична віза відкриває дозвіл на тридцять днів в Китаї. Продовжити неможливо.
У Тибет подорожують із китайською візою, крім того, потрібен дозвіл від управління у справах туризму Тибету.
Для туристичної поїздки в Гонконг до 14 днів віза не потрібна. Вистачає мати тільки авіаквитки. На довший термін візиту потрібно відкривати візу в посольстві.
У Гуанчжоу, Ченду, Шеньяні, Пекіні, Шанхаї, Даляні, Чунціні можна перебувати без візи 72 години.

Необхідні телефони
Посольство України в Китаї в Пекіні: 86 (10) 653-263-59
Пожежна служба 119
поліція 110
Швидка допомога 120
Довідкова (англійською мовою) 115