Франція

Франція 2017-01-15T14:17:18+00:00

Відпочинок в Франції

Франція спокушає мандрівників своєю знаменитою культурою, сплетеною навколо терас кафе, сільських квадратних ринків і мереживних фіранок, а також рекламою, зробленою крейдою на дошці, яка зараз так популярна у нас.

 Art De Vivre

Ритм у повсякденному житті – продиктований сезонами в глибинах Франції (сільська Франція) – виділяє інтимність, яка потрапляє під шкіру.  І не чиніть опір.  Краще спробуйте французький спосіб життя.  Розкіш простих, повсякденних ритуалів перетворюється в незабутні моменти, будь то кава і круасан в паризькому кафе, філософія де Сартр і Симона де Бовуар, прогулянка по одягнених в лілії садах Моне, відпочинок на  пляжах в Бретані із милозвучною мовою, музикою та міфологією, принесеною кельтськими загарбниками п’ятого століття.

 Відкрита для досліджень

Терруар (земля) Франції – різноманітний шлях від скель північній Франції, піщаних дюн до синього моря Французької Рив’єри і Корсики зелених дібров.  Ліричний пейзаж Франції манить усіх цінителів романтики.  Насолоджуйтесь ходьбою босоніж по піску Мон-Сен-Мішель, їздою на канатній дорозі на льодовикових панорамах вище Шамоні, або подорожуйте найвищими піщаними дюнами в Європі, Франція не розчарує.  Велич французьких вулиць хвилює до мурашок на шкірі. Від недосяжної розкоші до жебрацтва.

Художні музеї в Ліоні та Парижі, альпійський туризм і лижний спорт, блискучі озера. А дорожні поїздки в Божоле і Бургундію викликають враження , що це інша країна, зі своєю природою та культурою. Саме різноманітність Франції викликає неймовірний подив.

 Культурний шик

Франція увібрала мистецтво та архітектуру світового класу.  Вона спокушає знаковими пам’ятками, відомими у всьому світі, але багато французьких зірок вам ще належить відкрити.  Культурний репертуар цієї країни вражає  за обсягом і різноманітності.   Франція, в кінці кінців, єдина в світі країна, що приймає близько 85 мільйонів відвідувачів щороку, які прямують до землі галлів, до її дивовижних музеїв, галерей, майстерень , щоб відчути та перейняти величезний культурний досвід.

Смак їжі

Їжа має величезне значення для французів: сніданок з теплих круасанів Boulangerie, зупинка на паризьких бістро, і ринок покупок є другою натурою для французів – і було б грубо відмовитися.  Але французька кухня йде набагато глибше, ніж просто добра їжа.  Тут завжди є щось смачне, щоб спостерігати, вчитися і намагатися повторити.  Будь то куштування млинців в Бретані або шампанське в старовинних підвалах Реймсі, – кулінарні можливості безмежні.

Рейси в Францію

Прямі щоденні перельоти в Париж з Києва пропонують «Міжнародні авіалінії України» і Air France. «МАУ» також здійснює рейси з Дніпропетровська, Донецька, Львова, Одеси, Сімферополя, Харкова в напрямку Парижа зі стикуванням в Києві. У Air France є рейси в різні міста Франції з Києва.

Віза в Францію

Документи на відкриття туристичної візи подаються в візовий центр або в посольство. Попередньо узгоджується дата співбесіди.

Для отримання туристичної візи в Францію потрібні наступні документи: закордонний паспорт з копіями всіх заповнених сторінок та 2-ма чистими сторінками; старий закордонний паспорт (якщо такий присутній); український паспорт з копією; анкета, заповнена англійською або французькою та підписана двічі; 2 фото, зроблених не пізніше 6-ти місяців тому; запрошення від туроператора або бронювання готелю; довідка з місця роботи із зазначенням посади та окладу, дозволом на виїзд і рядком про збереження робочого місця після відпустки, для приватних підприємців – свідоцтво про реєстрацію та податкова декларація, для студентів і школярів – довідка з місця навчання, для пенсіонерів – пенсійне посвідчення та його копія; довідка про доходи, для неповнолітніх та студентів – довідки батьків; броня квитків туди і назад і їх копії; свідоцтво про шлюб, розлучення, смерть чоловіка (дружини) та їх копії; для неповнолітніх – свідоцтво про народження і його копія, копії внутрішніх паспортів батьків; медична страховка на суму не менше 30 тис. євро.

Консульський збір – 35 євро, сервісний збір візового центру – 25,2 євро. Збір сплачується в візовому центрі у гривнях. Діти до 18 років та пенсіонери консульський збір не сплачують.

Необхідні телефони
Посольство України у Франції в Парижі: 33 (1) 430-607-37
Пожежна служба 18
Поліція 17
Швидка допомога 15
Довідкова служба 11-82-18
Служба порятунку 112