Чехія

Чехія 2017-01-15T14:21:48+00:00

Відпочинок в Чехії

Після падіння комунізму в 1989 році туристи відкрили для себе Чехію. Країна перетворилася в один з найпопулярніших європейських туристичних напрямків.  Прага пропонує недоторкане середньовічне ядро, яке перенесе вас назад на 500 років.

Карлів міст 14-го століття перетинає два історичні квартали і є однією з найкрасивіших пам’яток континенту.  Це місто – енциклопедія історії та життєво важливий міський центр з багатим набором культурних пропозицій.  За межами столиці – замки і палаци у великій кількості – в тому числі зухвалий замок на вершині пагорба у Чеському Крумлові, який висвітлює історії могутніх династій, чий вплив відчувався у всій Європі.

Взимку Чехія перетворюється на рай для любителів зимового спорту та відпочинку, адже в цій країні одні з кращих гірськолижних курортів Європи. Також тут є чудова можливість поправити здоров’я.  Чеські курорти лікують якісно та дешевше, в порівнянні з іншими країнами.

Рейси в Чехію

Czech Airlines і «МАУ»організовують перельоти з Києва до Праги. Для економії можливий варіант переїзду автобусом.

 Віза в Чехію

Необхідні документи для відкриття туристичної візи в Чехію: закордонний паспорт з двома вільними сторінками, дійсний не менше 3-х місяців після завершення поїздки, та копія першої сторінки; внутрішній паспорт і його копія; анкета на латинниці; 1 фото 3,5х4,5 см; запрошення від чеської сторони на офіційному бланку (плюс копія) або документи, які підтверджують наявність грошей для перебування в Чехії (довідка з місця роботи про доходи, для пенсіонерів – довідка про розмір пенсії, виписка з банківського рахунку, довідка про володіння нерухомістю); туристичний ваучер або санаторна путівка; броня готелю; підтвердження броні квитків; страховка з сумою покриття не менше 30 тис. євро і терміном дії на 15 днів більше передбачуваного періоду перебування.

Термін відкриття візи – 5 робочих днів. Консульський збір – 35 євро. Віза відкривається безкоштовно пенсіонерам, дітям до 18 років і фінансово залежним особам до 21 року.

Необхідні телефони

Посольство України в Чехії в Празі: (420) 227-020-200

Пожежна служба 150

поліція 158

Швидка допомога 155

Служба порятунку 112

Туристична довідкова російською мовою (безкоштовна)

220-513-213 (міський),

773-688-037 (мобільний)