Відпочинок в Болгарії. Гарячі та екскурсійні тури | Босфор

Відпочинок в Болгарії. Гарячі та екскурсійні тури | Босфор 2018-05-05T11:03:31+00:00

Тури у Болгарію завжди пов’язані із новими враженнями та неповторним відпочинком

Золотисті пляжі поміж гір. В містах вирує нічне життя і мистецтво. Усе це начинено сплавом болгарської природи та історії, незабутні пригоди гарантовані.

Чорноморські пляжі

Довгі піщані пляжі і прекрасна погода курортів Чорного моря в Болгарії кожного літа, постійний освіжаючий морський бриз і кілометри бірюзової води забезпечать чудовий настрій кожному. Іноземні гості обирають узбережжя Болгарії завдяки чудовим приморським курортам і цінам, які добре конкурують із Західною Європою. Два великих міста, навіть узбережжя, Варна і Бургас, мають привабливі пляжі всього в декількох хвилинах їзди від центру міста. І в той час є ще багато невідкритих бухт на півночі та півдні від основних вузлів.

Чому я люблю Болгарію

Аніта Ісальська, письменник

Десь між панорамами гір Пірин і мощених закутків старого Пловдива, Болгарія захопила  мою уяву  і до цих пір не відпускає. Болгарія є таємничою, багатошаровою країною, з лижними полями, такими ж фантастичним, як і пляжі. Але те, що тримає мене в Болгарії – це переплетення давньої і ультрасучасної культури. Що може бути більш привабливим, ніж концерти важкого металу в римському стадіоні світлових шоу, в середньовічній фортеці або в зруйнованих  особняках, що відбудовуються як бари? Я постійно відкриваю для себе щось нове, ідеальний привід, щоб продовжувати повертатися.

Церкви і Релігійне мистецтво

Жоден відвідувач Болгарії не може пройти повз  релігійне мистецтво Болгарії –  від величезних золотих куполів церков до мініатюрного іконопису. Собор Олександра Невського в Софії і 10-го століття та Рильський монастир постійно притягують до себе нових туристів. Православні церкви є навіть в найдрібніших селах. Щоб помилуватися емоційними картинами святих, вони часто вставляються в позолочені різьблені дерев’яні екрани (іконостаси), які виглядають надзвичайно чарівно, купаючись в мерехтливому світлі свічок. Майже настільки ж захоплюючим є облаштування багатьох священних будівель: гранітні скелі між безкінечних струмків і відокремлених гірських перевалів.

Історія стародавнього світу

Шепіт історії виходить з фортець і руїн Болгарії. Печери вкриті слідами поселень ще періоду неоліту. Таємничі фракійці залишили згадку про себе в сліпучих виробах з золота і срібла, а також  з могил, які не вивчені і по цей день. Римляни будували міста в захоплюючому дух масштабі. Римські лазні, стіни та амфітеатри безтурботно сидять серед сучасних міст, таких як Варна і Пловдив. Фракійське мистецтво, історичні пам’ятки перемог Болгарії над османами, продовжують надихати й по сьогодні.

Гори і ліси Болгарії

Неприручені ландшафти Болгарії пожвавлять пульс туристів, велосипедистів і лижників. Сім гірських хребтів по всій країні, льодовикові озера, що виблискують між цими сніжними вершинами, вкриті млою ліси, що приховують вовків, ведмедів і рисів, дають уявлення про первісний стан Європи. Мережі трас і hizhas (туристичні хатини) забезпечують доступ до такої сирої краси, як туманні лісові панорами і схід сонця над величним піком Болгарії, горою Віхрен (2915 м). Крім трекінгу серед Родопських сіл, широких лижних полів в Банско і Національного парку Пірин, Болгарія має на радість любителів вихлопних газів розвинені міста із сучасними вулицями.

Рейси в Болгарію

У Болгарію з України можна дістатися по повітрям, сушею та морем.

У літню пору літають чартери авіакомпанії Windrose в Бургас з Києва і Харкова. До столиці Болгарії можна дістатись поїздом з Києва, Львова, Тернополя, Вінниці, Хмельницького, Чернівців, Івано-Франківська. З Іллічівська до Варни є регулярні рейси поромів компанії «Укрферрі». У літній період на основні болгарські курорти організовуються автобусні чартери з Києва, Львова.

Віза

Для відкриття туристичної візи в Болгарію необхідні: закордонний паспорт з терміном дії від 6 місяців з моменту повернення, копія першої сторінки та сторінок з іншими візами; анкета; 1 фото; довідка з місця роботи або виписка з банківського рахунку з розрахунку 50 євро на добу (але не менше 500 євро або еквівалент в іншій валюті); підтвердження броні квитків та проживання; страховка з покриттям 30 тис. євро + копія.

На дітей, вписаних в паспорт батьків або які подорожують з власним проїзним документом, також оформляється віза, тому при подачі документів необхідно 1 фото дитини незалежно від її віку.

Вартість візи – 35 євро, термінової – 70 євро. Дітям до 18 років та особам старше 60 років, студентам до 21 року – безкоштовно. На оформлення візи потрібно 7 робочих днів.

Необхідні телефони

Посольство України в Болгарії в Софії: 359 (2) 818-68-28

Служба порятунку 112