Відпочинок в Австрії: гарячі пропозиції та пакетні тури | агенція Босфор

Відпочинок в Австрії: гарячі пропозиції та пакетні тури | агенція Босфор 2018-05-05T11:33:48+00:00

Країна вальсу вражає. Тури в Австрію поєднують відпочинок в історичних містах та розваги на свіжому повітрі із захоплюючими краєвидами.  Сьогодні ви на альпійській вершині, а завтра прогулюєтесь імперським Віднем.

Австрія сповнена барокових церков у стилі весільного торту.  Але ця країна більше, ніж пишність старовинних храмів та палаців.  Свіжий ковток архітектурного повітря і відчуття новизни прохолодно крокує через міста, несучи із собою щасливий шлюб сучасності та історії.  Ось куди вам варто завітати: Музей Відня в модернізованих імператорських стайнях, гігантський кубик Рубіка, Арс Електроніка в Лінці і науково-фантастичний Кунцхаус Грац.  Приготуйтесь побачити Австрію в абсолютно новому світлі.

Стиль високої культури

Протягом століть Габсбурги направляли величезні багатства в галузь образотворчого мистецтва і музики, збираючи їх в палацах і замках.  Ви будете відчувати культурні відгомони в Австрії дивлячись на жеребців Ліпізанер , що гарцюють в Іспанській школі верхової їзди, або споглядаючи шедеври в Художньо-історичному музеї, чи Клімта і Шіле в Музейному кварталі. А шедеври класичних поп-зірок, таких як Моцарт, Штраус, Малер, Гайдна і Шуберт  лунають в позолочених концертних залах і музичних фестивалях, таких як Зальцбурзький фестиваль і Брегенце, постановки організовуються на березі озера або на фоні гірських краєвидів.

Кухня

Вгадайте що?  Австрійські шніцелі і пельмені важчі, ніж кулі для боулінгу. Країна поєднує дріжджі, м’ясо, веганство, свіжість, традиції та новизну. А Слоу Фуд – це більше, ніж просто слівце.  Чи знаходитесь ви на фермерському ринку, чи в гастрономі ретро-стилю, або ж в ресторані Мішлен, любов до землі відчувається знову і знову. Спаржа навесні, Marille (абрикоси) влітку, гриби, дичина і вина восени – Австрія любить свою їжу і ця любов гойдається разом із сезонами.

Краса водойм та висота гір

Відпочиваючи в Австрії, обов’язково знайдіть час для мандрівок природою.  Можливо, ваш шлях пройде через глибокі, немов вирізані долини, через протоптані колії в Альпах, що тягнуться химерною ниткою уздовж прямовисних гірських флангів, через льодовики, або через квіти весняних лугів.  Швидше за все, від цих ліричних пейзажів у вас виникне бажання стрибнути на велосипед, в сідло, або зашнурувати похідні черевики, щоб досягти цих спокусливих куточків країни.  Взимку на схилах вирує життя лижників і сноубордистів, а влітку манять прозорою водою льодовикові річки та озера в каньйонах, що іскряться, немов дорогоцінні камені.

Австрія манить казковими кав’ярнями, феноменальним мистецтвом, романтикою виноградної лози, кришталево- чистими озерами Зальцкаммергут і середньовічними селами Карінтії, не кажучи вже про замки, монастирі і тістечка світового класу.  Як же її не любити?

Рейси в Австрію

У Відень з Києва, Дніпропетровська, Львова та Харкова відправляються літаки Austrian Airlines і «МАУ». Взимку Austrian Airlines надає прямий регулярний рейс Київ – Інсбрук.

На Новорічні та Різд’яні свята здійснюються чартерні рейси в Зальцбург: «МАУ», Windrose – з Києва, Windrose – з Києва та з Одеси.

На гірськолижні курорти із столиці Австрії можна добратися літаком або потягом.

Віза в Австрію

Щоб відкрити туристичну візу в Австрію  потрібно: загранпаспорт із 2-ма чистими сторінками і терміном більше 3-х місяців по завершенні візиту, копію першої сторінки і відміток з шенгенськими візами; при наявності- інший закордонний паспорт, український паспорт з копією; анкета, заповнена англійською або німецькою; два свіжих фото; страховка з покриттям від 30 тис. євро; підтвердження бронювання номеру; заброньовані авіаквитки; документи про матеріальне забезпечення (довідка та виписка з рахунку в банку ); заяву-зобов’язання від австрійського партнера (у випадку візиту через турагенцію); довідка з місця роботи на фірмовому бланку із телефоном та адресою підприємства, співробітника, середньої заробітньої плати протягом останніх 3-х місяців, стажу роботи, для ФОП – свідоцтво про реєстрацію, довідка про доходи, виписка з банківських рахунків, для студентів і школярів – довідка з місця навчання, для дітей – свідоцтво про народження, для пенсіонерів – копія пенсійного посвідчення.

Срок отримання візи 5 робочих днів. Консульський збір – 35 євро. Безкоплатно візи відкривають пенсіонерам, дітям до 18 років, людям до 21 року, які отримують матеріальну допомогу.

Необхідні телефони

Посольство України в Австрії у Відні: 43 (1) 479-71-27

Пожежна служба 122

поліція 133

Швидка допомога 144

Служба порятунку 112