Відпочинок в Албанії: гарячі, пакетні тури | Агенція Босфор

Відпочинок в Албанії: гарячі, пакетні тури | Агенція Босфор 2018-05-05T12:25:18+00:00

Тури в Албанію набирають популярності шаленими темпами. Адже відпочинок в Албанії оригінальний і не схожий на багато інших, а природа змагається із наймальовничнішими закутками планети.

Албанія має природну красу в такому достатку, що ви могли б задатися питанням, чому знадобилося аж цілих 20 років для країни, щоб знову стати на шлях туризму? Після виходу з комунізму в 1991 році, країні для реабілітації були необхідні два десятиліття, щоб наздогнати решту Східної Європи. Тепер, коли це стало можливо, Албанія пропонує безліч унікальних чудових пам’яток, і не в останню чергу через цю самоізоляцію: стародавні гірські кодекси поведінки, забуті археологічні об’єкти і села, де час, здається, зупинився назавжди. Із приголомшливими гірськими пейзажами, процвітаючою столицею Тирана і пляжами, які можуть позмагатися з будь-яким іншим місцем в Середземному морі, Албанія стала хітом на Балканах.

Жвава, барвиста Тирана є живим серцем Албанії, де надії і мрії цієї крихітної нації зливаються в яскравому вихорі руху, нахабному споживацтві і звільнених веселощах. Зазнавши перетворення надзвичайних пропорцій, пробуджену від комуністичної дрімоти на початку 1990-х років, Тирану і людей тепер не впізнати,- з чудернацькими будівлями, пофарбованими в яскраві кольори, громадськими площами і пішохідними вулицями, якими приємно побродити.

На затишних вуличках, де чути цокіт каблуків, добре бовтатися в барах і кафе, в той час як на великих бульварах міста знаходяться захоплюючі пам’ятки османського, італійського та комуністичного минулого – від ніжних мінаретів до гучних соціалістичних фресок. Додайте до цього деякі відмінні музеї і у вас є переконливий список причин, щоб відвідати Тирану. Це місто також гучне, божевільне, барвисте і запорошене, але в Тирані ніколи не буває нудно.

Рейси в Албанію

Дістатися до Албанії можна літаком зі Львова та Києва.

Віза в Албанію

Користуйтеся тим, що віза в Албанію не потрібна, адже правилам в’їзду властиво змінюватися. Зараз же у вас є відмінний шанс пробути на території Албанії до 90 днів без візи. Такої кількості часу більш ніж достатньо, щоб побачити всі головні визначні пам’ятки цієї невеликої, але на диво красивої країни.

Телефонуйте