Відпочинок в Албанії: гарячі, пакетні тури | Агенція Босфор

Відпочинок в Албанії: гарячі, пакетні тури | Агенція Босфор 2018-05-05T12:25:18+00:00

Тури в Албанію набирають популярності шаленими темпами. Адже відпочинок в Албанії оригінальний і не схожий на багато інших, а природа змагається із наймальовничнішими закутками планети.

Албанія має природну красу в такому достатку, що ви могли б задатися питанням, чому знадобилося аж цілих 20 років для країни, щоб знову стати на шлях туризму? Після виходу з комунізму в 1991 році, країні для реабілітації були необхідні два десятиліття, щоб наздогнати решту Східної Європи. Тепер, коли це стало можливо, Албанія пропонує безліч унікальних чудових пам’яток, і не в останню чергу через цю самоізоляцію: стародавні гірські кодекси поведінки, забуті археологічні об’єкти і села, де час, здається, зупинився назавжди. Із приголомшливими гірськими пейзажами, процвітаючою столицею Тирана і пляжами, які можуть позмагатися з будь-яким іншим місцем в Середземному морі, Албанія стала хітом на Балканах.

Жвава, барвиста Тирана є живим серцем Албанії, де надії і мрії цієї крихітної нації зливаються в яскравому вихорі руху, нахабному споживацтві і звільнених веселощах. Зазнавши перетворення надзвичайних пропорцій, пробуджену від комуністичної дрімоти на початку 1990-х років, Тирану і людей тепер не впізнати,- з чудернацькими будівлями, пофарбованими в яскраві кольори, громадськими площами і пішохідними вулицями, якими приємно побродити.

На затишних вуличках, де чути цокіт каблуків, добре бовтатися в барах і кафе, в той час як на великих бульварах міста знаходяться захоплюючі пам’ятки османського, італійського та комуністичного минулого – від ніжних мінаретів до гучних соціалістичних фресок. Додайте до цього деякі відмінні музеї і у вас є переконливий список причин, щоб відвідати Тирану. Це місто також гучне, божевільне, барвисте і запорошене, але в Тирані ніколи не буває нудно.

Рейси в Албанію

Дістатися до Албанії можна літаком зі Львова та Києва.

Віза в Албанію

Користуйтеся тим, що віза в Албанію не потрібна, адже правилам в’їзду властиво змінюватися. Зараз же у вас є відмінний шанс пробути на території Албанії до 90 днів без візи. Такої кількості часу більш ніж достатньо, щоб побачити всі головні визначні пам’ятки цієї невеликої, але на диво красивої країни.