Куба

Куба 2017-01-15T13:55:01+00:00

Відпочинок на Кубі

Давня, але чудова, стара але гідна, весела і дратівлива – Куба є країною невловимої магії.

Очікувати несподіване

Куба як принц в пальто бідної людини;  тут зі старих фасадів сипеться золотий пил.  Саме ці багаті контрасти роблять подорож сюди захоплюючою, хвилюючою, наче їзда на американських гірках.  Застрягла в часовому відрізку і ще не оговталася від економічного ембарго, яке терпіла більш ніж пів століття, це країна, де ви можете бачити безсумнівне і очікувати несподіване.  Якби Куба була книгою, її було б  важко зрозуміти, але  насамперед – це класика.

Історична спадщина

Колоніальні міста Куби не змінилися.  Атмосфера і архітектура особливо перемішані. До списку ЮНЕСКО увійшли міста Гавана, Тринідад, Сьєнфуегос та Камагуей – де грандіозні площі і бруковані вулиці розповідають казки про колишні багатства та інтриги.  В інших містах багато будинків зруйновані і лежать такі обірвані, немов старі дами, що чекають підтяжки обличчя.  Колоніальні скарби в Гавані і Тринідад, ще один доказ, що збереження історичної спадщини Куби було одним з найбільших досягнень революції.

Крім пляжів

Незважаючи на безкінечність привабливих дуг білого піску, перчиною Куби є її північне узбережжя. За межами пляжів Куби ви перенесетесь в інший вимір – землю родючих лісів, яка кишить крокодилами і болотами, передмістя вільної сільської місцевості серед скелястих гір, з їх  революційним фольклором.  Куба, як одного разу зауважив німецький вчений Олександр фон Гумбольдт, є свого роду Карибським Галапагосом, де співіснують суперечливі раритети.

Куба є забороненим плодом, складна країна протиріч, на які ви ніколи не знайдете адекватних відповідей.  Вражає музикальність Куби, її потужна культура, що чудово збереглася історією, і той факт, що Куба може засмутити вас одну хвилину і несподівано надихне в наступну.

Культура

Кубинська музика це  динамічне змішання стилів, описаних шанувальниками як любовний роман між африканським барабаном та іспанською гітарою.  Культура маринувалася більше 500 років, і ці різноманітні звуки народили складну суміш, фарбуючи її відгомонами Африки, мерехтінням колоніальної Іспанії, примарами древніх племен і культурних особливостей, що імпортуються з Гаїті, Ямайки, Франції і навіть Китаю.  Краса полягає в багатогранності і безлічі дивовижних нюансів.

Рейси на Кубу

Прямих рейсів з України на Кубу немає. Можливий переліт через країни Європи. Стикувальні рейси виконують авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», Air France, KLM, «Аерофлот», Martinair, Cubana de Aviacion через Париж (Київ – Париж – Гавана); Амстердам (Київ – Амстердам – ​​Варадеро; Київ – Амстердам – ​​Гавана; Київ – Амстердам – ​​Ольгин); Москву (Київ – Москва – Гавана); Лондон (Київ – Лондон – Гавана).

Віза на Кубу

Для оформлення візи через туристичну фірму потрібні наступні документи: лист від турфірми на ім’я консульського відділу; довіреність на співробітника турфірми, яка подає документи; анкета; 2 фото; закордонний паспорт, дійсний мінімум 6 місяців з моменту початку подорожі, і копії всіх його заповнених сторінок; внутрішній паспорт і копії всіх його заповнених сторінок; броня готелю; авіаквитки з закритою датою і їх копія або підтверджена броня; страховка і її копія.

Для дітей до 18 років додатково: дитячий проїзний документ і копії його заповнених сторінок; свідоцтво про народження і його копія, завірена нотаріально; в разі подорожі з одним з батьків – дозвіл від другого на виїзд, завірена нотаріально.

Вартість візи – $ 30. Термін оформлення візи – 1 тиждень. Строкову можна відкрити за 3 дні, заплативши $ 50. Віза діє 30 днів з дня в’їзду в країну.

Туристична картка НЕ ​​вклеюється в паспорт – це окремий листок, розділений на 2 частини. Після прибуття на Кубу одна частина відривається, а друга видається на руки.

Необхідні телефони

Посольство України на Кубі в Гавані: 53 (7) 204-25-86

Пожежна служба 81-11-15

поліція 82-01-16

Швидка допомога 24-28-11