Сейшели

Сейшели 2017-01-03T11:51:15+00:00

Відпочинок в Сейшелах

Талькові порошкові пляжі, що омиваються топазовими водами, пишні пагорби із піднесеним невимушеним ритмом; ці мрії про тропічний рай стануть реальністю на Сейшельських островах.

Прекрасні пляжі

Мати Природа була дуже щедра до цих 115 островів, розкиданих в Індійському океані. Без сумнівів, ці пляжі є великим атракціоном. Та ще й які пляжі: вишукані стрічки перламутрового піску омиваються прозорими водами, наповнені пишними пагорбами та великими валунами. І це далеко не все, що отримає тут Ваша Душа. Оберіть ваш улюблений пляж, як намагаються вибрати аромат морозива – вони всі такі смачні! Гарячі фаворити включають всесвітньо відомий Anse Source d’Argent, відокремлений Anse Marron, сексуальний Anse Такамака та ідеальний для селфі Анс Лаціо.

Розкішні курорти

Білі піщані пляжі, відокремлені бухти, заходи сонця коралового кольору, SWiSH готелі, ресторани, гладкі курорти. Не дивно, що при такій казковій обстановці, молодята і ті, хто шукає гламурний тропічний відпочинок, вже давно на Сейшельських островах. Сейшели у верхній частині їх списку бажань. Ви теж можете жити високим життям в одній із Зоряних гарячих точок країни, за умови, що у вас є готівка. Якщо ви не мільйонер, не бійтесь. Цей рай є більш доступним, ніж ви думаєте. Сейшельські острови мають безліч об’єктів з власною кухнею та сімейних готелів, які легші для гаманця і пропонують місцевий колорит.

Екотуризм і дика природа кожному глядачеві

Зарядіть батареї камери, люди! Сейшельські острови, – “Галапагос Індійського океану ” – даром. Спостереження морських черепах, що гніздяться на піщаних пляжах Берд Айленд або гігантських черепах Альдабра, які вільно бродять по Курйозу є однією з тих подій, заради яких варто жити. Відкрийте для себе крячки, фаетони, славки і сороку малинівку в їх природному середовищі існування, а ще- птиця святилищ Ерайд. А Праслін в Валле-де-Маї є шматочком Едему, де ви можете побачити дуже рідкісні коко-де-мономерні долоні в їх природному стані.

Водні насолоди

Дайвінг та підводне плавання є найбільш популярними видами розваг на Сейшельських островах, і це правильно. Здорові рифи, каньоноподібна місцевість, неглибокі затоки, захоплюючі місця корабельних аварій, вражаючі гранітні оголення і чудові коралові сади дають водолазам і сноркелингерам майже миттєвий доступ до “паралельних світів”. Вода тепла і ясна, і кишить життям від найменшого ювенільно-витонченого створіння до найбільших пелагічних істот, включаючи китову акулу. Чи є ви досвідчений дайвер або бовтаєтесь на плавниках вперше, є розваги для всіх рівнів. І ви будете в захваті від багатомовних викладачів в найсучасніших дайвінг-центрах.

Рейси на Сейшели

Прямого напрямку з України на Сейшели немає,  рейси здійснюються через європу і Дубай. Перший варіант – зручний, інший – економний. Компанія «МАУ» здійснює спільні рейси на Сейшельські Острови з Emirates Airlaines (Київ – Дубай – Мае), Air France (Київ – Париж – Мае), Lufthansa (Київ – Франкфурт – Мае).
Час перельоту – близько 16 годин.

Віза на Сейшели

Туристична віза до 1-го місяця не потрібна. Для перебування на Сейшелах необхідні: паспорт із терміном дії від 6 місяців, зворотній квиток, ваучер на номер в готелі, необхідна сума коштів для особистого забезпечення. Після прибуття безкоштовно видається гостьовий паспорт терміном один місяць. Паспорт треба показати при вильоті з країни.
Термін знаходження в країні можна збільшити, звернувшись в імміграційну службу Сейшельських островів і підтвердивши наявність коштів для проживання.

Необхідні телефони
Служба порятунку  999