Маврикій

Маврикій 2017-01-15T14:26:16+00:00

Відпочинок на острові Маврикій

Відпочинок в Маврикії схожий на відпочинок в райському Едемі. Синява його вод та білосніжність пляжів вражають. Тури в Маврикій сповнені незабутніх відчуттів та залишають яскраві спогади на усе життя.

Острів дикої природи

Після шаленої популярності сусіднього Мадагаскару, дика природа та туризм в Маврикій стрімко набирають популярності.  І на це є свої причини!  Маврикій дбає за свою чудесну природу, звірів та птахів більше, ніж будь-яка інша країна на землі, в результаті чого тепер ви можете побачити два з найкрасивіших птахів в Індійському океані – рожевого голуба і маврикійського боривітра в різних куточках острова.  Гігантські черепахи – в неволі їх сотні, Білі чаплі – це ще один вражаючий птах. Дельфіни, кити й акули – це всього три основні акценти серед яскравого різноманітного морського середовища острова.

Колір води Маврикію породжує у душі щось невимовно світле та життєрадісне.  Це повнота відчуття світу, повнота життя, це подих свіжості на повні груди. Розмаїття дикої природи острова захопить вашу уяву, і ви із задоволенням проводитимете дні в походах  Black River Gorges (Національний парк).  Або відправитеся в море, щоб шукати дельфінів чи китів.

 Маврикійська кухня

Гурмани світу, радійте!  Маврикій визнаний лідер за досконалістю своєї їжі, і це стосується вишуканої кухні ресторанів в п’ятизіркових курортах, а також пляжних хатин, які готують рибу в безпосередній близькості від човна.  Каррі, морепродукти і головні продукти, такі як, розповсюджений Salade d’ourite (салат з восьминога) зобов’язані своєю присутністю впливам на Маврикій індійської, китайської, французької та креольської культур – усі вони внесли свої інгредієнти до ароматного казанка.  Чарівна традиція табльдотом – це сімейний стіл, відкритий для всіх і заставлений стравами маврикійської домашньої кухні, що відображає суть теплого місцевого прийому.

 Розкішні курорти

Маврикій по праву славиться своїми сапфіровими блакитними водами, порошкоподібними білими пляжами і розкішними курортами, які забезпечують деякі з найкрасивіших видів у Індійському океані.  Ці місця надзвичайної витонченості, бездоганного сервісу, об’єктів, які варіюються від елегантних СПА, дизайнерських номерів і варіантів великого водного спорту на небесних  басейнах до експансивних пальмових майданчиків і ресторанів світового класу.  Ваше перебування буде довго жити в пам’яті і викликатиме мрії про повернення.  Почасти це через високий рівнень комфорту і розкоші.

 Адреналін та октан Маврикію

Насолоджуйтесь прекрасним спектром пропонованих заходів.  Тут ви знайдете геть усе – кайтсерфінг, човнові екскурсії по мальовничих островах лагуни, а також повний набір веслувальних заходів, пропонованих готелями і операторами пляжу. Плавання з аквалангом тут є приголомшливим, в оточенні коралових рифів, мальовничого рельєфу морського дна і драматичних фарб океану.  На суші вам доведеться вибирати між казковими походами, катанням на конях і навіть чемпіонатом по гольфу.

Рейси в Маврикій

В Маврикій з України прямого авіасполучення немає. Через Дубай пропонують переліт «Міжнародні авіалінії України», а також flyDubai спільно з Air Emirates.

З пересадкою в Європі до Маврикія літають Air Mauritius, Austrian Airlines, Air France, Alitalia, British Airways, Lufthansa.

У «Трансаеро» є прямий переліт на Маврикій з Москви.

Загальний час польоту з урахуванням пересадок, – від 12 до 15 годин.

Віза в Маврикій

Віза для українців терміном на 30 днів видається безкоштовно в аеропорту Маврикія. Для її отримання необхідно мати закордонний паспорт, дійсний мінімум 6 місяців після повернення з країни, зворотний квиток, броню готелю, наявність достатньої кількості коштів (з розрахунку $ 100 на добу), запрошення приймаючої сторони або туристичний ваучер і заповнити в’їзну форму.

Необхідні телефони

Почесне консульство України на Маврикії в Порт-Луї: (230) 412-87-10

Пожежна служба 995

поліція 208-70-20

Швидка допомога 114

Служба порятунку 999

Довідкова служба 90