Ізраїль

Ізраїль 2017-01-02T14:03:31+00:00

Відпочинок в Ізраїлі

Ніхто на землі не розпалює пристрасті так, як це робить Ізраїль. Країна захоплює дух красою своєї природи: Мертве море; зелені пагорби; Стежки Ізраїлю; різнокольорові каньйон Махтеш-Рамон.

Релігійна відданість іудеїв, християн і мусульман, які приїжджають, щоб відвідати священні місця на Святій Землі, вражає. Храмова гора є одним з найбільш шанованих місць в світі. Тут багато місць для відпочинку: кафе, бари, пляжі космополітичного Тель-Авіву або виноробні заводи регіону Галілея. Одне можна сказати напевно, проводити тут час – це смакувати нові ідеї і найнесподіваніші події.

З біблійних часів до наших днів, цей шматочок святої землі в Східному Середземномор’ї вже давно приваблює відвідувачів. Країна також притягує метушню. Ізраїль залишається політично чутливою країною. Проте, його привабливість для відвідувачів величезна. І все через його вражаючі історичні реліквії, релігійні пам’ятки і красу природи.

На Оливній горі, Галілейському морі і в древньому порту Яффо, – важко піти куди-небудь в Ізраїлі, не спотикаючись на місцях релігійного значення. Ні з чим порівняти священне місто Єрусалим. Священний для євреїв, мусульман і християн, цей древній мегаполіс затребуваний як Ізраїлем, так і Палестиною і його статус залишається одним з основних питань ізраїльсько-палестинського конфлікту.

Єрусалим приголомшує своїм ландшафтом, з його прекрасними дзвіницями, мінаретами і золотим куполом мечеті Аль-Акса. Розділений на арабський, єврейський та християнський квартали, цей культурний плавильний котел перетворився в розкішну сцену і свято для очей.

Тель-Авів це зовсім інша історія. Комерційне і політичне серце Ізраїлю із блискучими хмарочосами, тісними вулицями і піщаними пляжами; з галереями сучасного мистецтва, відмінними ресторанами і гедоністичними жителями. Великий контраст. А потім ще Яффо – історичне портове місто з ринками, брукованими доками і напівзруйнованими міськими стінами. Це сусідство старого і нового є типовим в Ізраїлі, де існують давні міста, як Назарет і Акко поряд з сучасними мегаполісами, як Хайфа і Ейлат.

Пейзажі Ізраїлю настільки ж різноманітні. Гори, пустелі і родючі долини можуть бути знайдені в цій схованці Близького Сходу, в той час як Мертве море, Червоне море, Галілейське море і середземноморські берегові лінії пропонують все для відпочинку на курорті.

В Ізраїлі ви знайдете чудовий народ, який зовсім не схожий на інші.

Рейси в Ізраїль

Авіакомпанії «МАУ» і El Al здійснюють прямі польоти до Тель-Авіва з Києва.

Віза в Ізраїль

Для поїздки в Ізраїль туристична або лікувальна віза не потрібна. Термін перебування в країні складає 90 днів. Закордонний паспорт має бути дійсний не менше 6 місяців від початку перебування в країні.

Необхідні телефони

Посольство України в Ізраїлі в Тель-Авіві: 972 (3) 604-02-42
102 Пожежна служба
100 Поліція
Швидка допомога 101