Італія

Італія 2017-01-15T13:52:56+00:00

Відпочинок в Італії

Тури в Італію завжди на висоті. Адже це країна для відпочинку духу й тіла.

Італія – свято серця та душі, де поєднані мистецтво, кухня та ландшафти, до яких прагнуть мільйони.

Соковиті Пейзажі Італії

Країна є одним із шедеврів Матері Природи, її географія багата надзвичайними краєвидами. Від крижаних Альп і льодовикових озер на півночі до вулканічних кратерів на півдні країни і бірюзових гротів, але це треба побачити. Одного разу ви зможете опинитись серед пухких схилів Курмайор, наступного ви можете скакати верхи в ковбойському стилі через болота Маремма, або спробувати дайвінг в шипованих коралами кампанських водах.

Белла віта

В багатьох місцях Італії мистецтво і життя перемішуються так легко, що це навіть непомітно. Це може бути земля Данте, Тиціана та Верді, але це також будинок Прада, Гватільєро Марчесі і Ренцо Піано. Краса, стиль і відчуття шику в кожному аспекті повсякденного життя: від вузлуватих доріг і досконалих кав’ярень еспресо, до чарівних посмішок незнайомих людей. Коренем італійської психології є відданість життю, традиціям, та цінування витончених речей.

В Італії більше 20 регіонів зі своїми діалектами, традиціями, архітектурою і славної їжею. Вибір настільки ж різноманітний, як і спокусливий. Також є незрівнянні художні скарби країни, які в сукупності складають більше, ніж інші частини світу разом узяті. Важко не відчувати трохи заздрості, але ще важче не закохатися.

Бон Апетіто

Це може виглядати як чобіт, але одержима їжею Італія відчуває себе більше як декадентська Різдвяна панчоха. Від ніжних тальятелле аль рагу до бархатистої каннолі, де кожен новий соус як нове одкровення. Секрет: чудові інгредієнти і суто сезонні продукти. Кулінарна душа Італії геніальна і витончена. В Італії одні з кращих в світі напрямків кухні. Вирушіть в дегустаційну одіссею в Модені, полюйте на трюфель в П’ємонті, дегустуйте червоні вина Вальполічелли, готуючись зомліти.

Культурна спадщина Італії

Епіцентр Римської імперії і батьківщина епохи Відродження. Саме тут ви будете стояти в присутності Давида і Сікстинської капели, фресків Мікеланджело, Народження Венери – Ботічеллі і да Вінчі – Таємна вечеря. Насправді, Італія має більше всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, ніж будь-яка інша країна на Землі. Пам’ятки святих та імператорів у римі, блискучі візантійські скарби Равенні, революційні фрески Джотто в Падуї. І це захоплює.

Рейси в Італію

«Міжнародні авіалінії України» пропонують рейси з Києва в Рим і Мілан. Літаки Alitalia літають в Рим з української столиці. «МАУ» виконує регулярні рейси з Києва, Одеси, Донецька, Харкова, Сімферополя (з транзитом в Києві) в Неаполь, а також прямий рейс з Одеси в Мілан. «Україна Wizzair» літає з Києва та Львова в Тревізо / Венеція і Мілан. Scandinavian Airlines виконує рейси з Києва в Мілан. Італійська авіакомпанія Meridiana відкрила два нових рейси в Україну: Неаполь – Київ і Верона – Київ.

Тривалість перельоту до Італії – близько трьох годин.

Віза в Італію

Документи на візу в Італію подають у візовий центр, прямо в посольство,  або електронною поштою.

Для отримання туристичної візи треба подати слідуючі документи з копіями та перекладом на італійську або англійську: анкета італійською або англійською мовами; закордонний паспорт, дійсний 3 місяці з моменту припинення терміну дії візи, копії перших 3-х сторінок і минулих шенгенських віз; при наявності – копію старого закордонного паспорта; 1 фото, зроблене нещодавно; броня на квитки; ваучер туристичної агенції або броня номеру в готелі; копію свідоцтва про шлюб / розлучення і нотаріально завірений переклад; медстраховку з покриттям не менше 30 тис. євро; гроші, необхідні для перебування в Італії (50 євро на день). Для ФОП – копія свідоцтва про реєстрацію, завірена нотаріально; копія довідки про сплату єдиного податку, завірена нотаріально; квитанції з податкової про сплату податків чи звіт; довідка про відсутність заборгованості.

Всі документи заявники подають особисто; діти до 18 років – в присутності батьків або близьких родичів. Послуги візового центру – 18 євро, консульський збір – 35 євро. З пенсіонерів, дітей до 18 років, а також з осіб до 21 року, що знаходяться на утриманні, консульський збір не знімається. Термін відкриття візи – біля 10-ти робочих днів.

Необхідні телефони

Посольство України в Італії в Римі: 39 (06) 841-26-30

115 Пожежна служба

112 Поліція

Швидка допомога 118

Гаряча лінія для туристів

039-039-039 (9: 00-22: 00)