Іспанія

Іспанія 2017-01-05T21:38:25+00:00

Відпочинок в Іспанії

Про тури в Іспанію ходять легенди. Адже відпочинок в цій країні сповнений шаленого ритму, колориту та неповторності.

Пристрасна, елегантна і віддана хорошому життю, Іспанія більш різноманітна, ніж ви могли собі уявити.

Бурхливе життя іспанців викликає враження, що це місце, де все може трапитися. Тут пристрасті людей є головною окрасою повсякденного життя. Це країна з музикою в душі, любов’ю до прекрасної їжі і диких пейзажів, і особливим талантом до святкування всіх визначних подій у житті.

Мистецтво в історії

Тут продуваються вітрами римські руїни, манять око собори рідкісної величі, а коштовна ісламська архітектура вказує на країну, в якій зростали, занепадали та залишили незгладимий слід найвеличніші цивілізації планети. Ця країна породила такі бунтівні і невблаганно творчі душі, як Сальвадор Далі, Пабло Пікассо і Антоніо Гауді і помістила їх у вир суспільного життя. Тут великі пам’ятники минулого співіснують поруч з архітектурним творінням сучасного зухвальства, і стає ясно, що майбутнє Іспанського мистецтва буде таким же оригінальним, як і минуле.

Епічна земля

Різноманітні пейзажі Іспанії розбещують душу. Піренеї і Пікус – золоті перлини Європи, як і будь-який гірський хребет на континенті. Засніжена Сьєрра-Невада піднімається неправдоподібно від висушених сонцем рівнин Андалусії. Дико красиві скелі Атлантичного північного заходу  на фоні чарівних бухт Середземномор’я. І всюди села вічної краси. Вони сходять на небачені висоти, туляться в долинах і пристають до прибережних бухт.

Кулінарне свято

Їжа та вино є національними символами в Іспанії, і для цього є всі підстави. Іспанські кулінарні шедеври незрівнянні: незліченна різноманітність, традиційні рецепти, які передавалися з покоління в покоління, а також вроджена готовність експериментувати і бачити те, що виходить з лабораторії кухні, захоплюють. Вам обов’язково подадуть знаменитий смачний Тапас в барі,  а приготоване шеф-кухарем ресторану гаряче рисове блюдо Паелья примусить облизувати пальці. В Кастилії вас до відпаду нагодують м’ясом. І все це під супровід п’янкого вина та ароматних сирів. У будь-якому випадку, широта кулінарного досвіду Іспанії вражає з голови до п’ят.

Фієста

Свіжість Іспанського вечора манить до свята душі. Іспанці люблять святкувати. Зануртесь з головою в народне святкування Фієсту – з парадами, феєрверками, маскарадом і морем яскравих позитивних вражень, та відривайтесь під запальні ритми іспанського танцю фламенко до самого ранку.

Рейси в Іспанію

«Міжнародні авіалінії України» літають з Києва до Мадрида, з Києва і Харкова в Барселону, «Візз Ейр Україна» – з Києва до Валенсії і Жірону. Рейси авіакомпанії Vueling з’єднує Київ з Барселоною. Чартерні рейси з Києва на Тенеріфе і Майорку виконує «МАУ». На Пальму-де-Майорку здійснює чартери з Києва WINDROSE.

З багатьох міст України автобусами компанії Alsa можна доїхати в іспанські міста.

Віза в Іспанію

Документи приймають у візовому центрі, або беспосередньо в посольстві. В обох випадках необхідний попередній запис.  Документи подаються особисто заявниками або через акредитовану туристичну агенцію.

Для відкриття туристичної візи в Іспанію необхідні: закордонний паспорт з двома чистими сторінками, дійсний не менше трьох місяців після завершення терміну візи, і копії всіх його сторінок; за наявності – другий закордонний паспорт та копії всіх  сторінок; довідка з ВВІР про анулювання старого закордонного паспорта (якщо такий був); копії всіх сторінок внутрішнього паспорта; анкета, заповнена англійською або іспанською, в двох примірниках; 2 недавніх фото; довідка з місця роботи із зазначенням зарплати протягом півроку. для учнів – довідка з місця навчання, для приватних підприємців – свідоцтво про реєстрацію, для пенсіонерів – пенсійне посвідчення; відомості про додаткові джерела доходів в Україні (від оренди, володіння нерухомістю, пакетами акцій і т.п.); фінансові гарантії (виписка з банку за останні 3 місяці або дорожні чеки, або копія двох сторін кредитної картки і чек з банкомату, на якому вказаний баланс на рахунку, або підтвердження обміну гривень на євро) з розрахунку 561,6 євро на перші 9 днів перебування і 62,4 євро на кожний наступний; броня готелю і авіаквитків; страховка з покриттям не менше 30 тис. євро.

 

Консульський збір складає 370 грн. (Здійснюється в візових центрах Києва, Одеси, Львова і Харкова), послуги візового центру вартують 20 євро (оплата здійснюється в гривнях).

Діти до 18 р. та особи до 21 року, що знаходяться на утриманні, інваліди та пенсіонери не сплачують консульський збір. Розгляд документів триває 5 робочих днів.

Необхідні телефони

Посольство України в Іспанії в Мадриді: 34 (91) 748-93-60

Служба порятунку 112