Гоа, Індія

Гоа, Індія 2017-01-15T13:46:52+00:00

Відпочинок в Гоа, Індія

Тури в Гоа – це треба відчути.

Гоа – це більше, ніж пляжі та вражаючі заходом сонця вечори. Це поєднання індійської та португальської культур, підсолоджених сонцем, море, пісок, і духовність, яких немає ніде в Індії. І це вражає.

Кухня
Аромати, спеції і пахощі кухні Гоа здивують навіть досвідчених мандрівників: будь то класична риба з рисом каррі, вранішня бхелай-пау , пікантна Ванделу, настояна на винному оцті і часнику, або пряний соус ксакуті.

Духовне Святилище
Хочете поповнити свій Дзен? Ласкаво просимо на зиму в Гоа, де йога є королем і урожай духовної діяльності зростає  щороку: на сході сонця – заняття Тайцзи, курси лікування Рейкі, медитації і просто будь-яка інша форма духовної розвідки практикується вільно. Багато мандрівників приїжджають сюди для серйозного досвіду йоги і ви знайдете тут все: від навчальних курсів і духовних відступів до розриваючих шаблони естримальних духовних пошуків.

Райські пляжі
Найбільша пісочниця Гоа-безперебійний рядок золотисто-піщаних пляжів. Мерехтливе пасмо піску тягнеться уздовж Аравійського моря від кінчика до п’ят держави, і кожен з різних пляжів розробили свої власні особистості і репутації, серед яких хіпі дні шістдесятих років. Вони задовольняють всі забаганки: від експансивності доглянутих пісків із химерними п’ятизірковими курортами до прихованих бухт, де єдині сліди – це сліди крабів і Ваші власні.

Чому я люблю Гоа
Поль Хардінг, письменник

Мій перший візит в Гоа, в кінці 90-х років, був і моїм першим візитом в Індію. Після подорожі по суші з Делі через центральну Індію і Мумбаї, Гоа – з його пляжами, де всю ніч вечірки і лагідна тропічна ніч – були блаженною несподіванкою. Я повертався туди багато разів, і в той час як деякі речі, можливо, змінилися, суть Гоа залишається незмінною. Я люблю стирчати на пляжі, люблю круїз через неймовірно зелені сільські місцевості на двох колесах, а мій вечірній ритуал – спостерігати з холодним пивом і тарілкою пряних креветок, як сонце розпливається в Аравійському морі. І я люблю Гоанських людей – працьовитих, оптимістичних, завжди усміхнених та завжди радих поспілкуватися.

Рейси в Гоа, Індія
Авіакомпанія «МАУ» пропонує прямий рейс з Києва в штат Гоа (аеропорт міста Панаджі «Даболім»).
У Гоа, Кералу з транзитом через Шарджу літають літаки Air Arabia.

Віза в Гоа, Індія
Для спрощення прийому документів на візу посольство Індії в Україні запустило онлайн-заявку. Заявка заповнюється на сайті: http://indianvisaonline.gov.in/visa. Заявники вводять інформацію в анкету онлайн на данному сайті, завантажують свою цифрову фотографію згідно із зазначеними вимогами, беруть з собою роздруківку заповненої анкети (генерується в форматі PDF), прикріплюють до неї паспортного розміру фотографію високої якості, підписують анкету і подають її в посольство Індії для оформлення візи.
Крім анкети для отримання туристичної візи також необхідні закордонний паспорт з терміном дії не менше 6 місяців після завершення поїздки і чистим розворотом і його копія; копія внутрішнього паспорта (перша сторінка і сторінка з відміткою про реєстрацію); 1 фото; копія броні авіаквитків, виписка з банку на ім’я заявника за останніх 2 місяці або дорожні чеки, які свідчать про наявність достатньої суми для покриття витрат, пов’язаних з подорожжю до Індії. Якщо віза відкривається на рік і більше, потрібна довідка про те, що заявник не хворий на СНІД.
Для відвідування зон обмеженого доступу, таких як Аруначал-Прадеш, Маніпур, Мізорам, Нагаланд, Сіккім, деякі райони Хімачал-Прадеш, Джамму і Кашміру, а також Раджастхану необхідно отримати спеціальний дозвіл і заповнити додаткову анкету.
Термін підготовки туристичної візи – 2-4 дні. Вона починає діяти з моменту оформлення і не продовжується.
Вартість оформлення туристичної візи терміном дії до півроку – $ 40 (оплата в доларах). Термінова віза робиться протягом дня і коштує $ 75. За кожну дитину, що подорожує з батьками та чиє ім’я зазначено в паспортах батьків, вноситься повна вартість візи.
Правило обов’язкової двомісячної перерви між поїздками по дворазовою та багаторазовою візою до Індії скасовано.

Необхідні телефони
Посольство України в Індії в Делі: 91 (11) 261-460-41
101 Пожежна служба
100 Поліція
Швидка допомога 102