Греція

Греція 2017-01-15T13:47:47+00:00

Відпочинок В Греції

Тури у міфічно-сучасну Грецію заворожують та залишають згадку про відмінний відпочинок на усе життя.

Нескінченні милі аквамаринових берегових ліній, вигорілі на сонці стародавні руїни, сильний грецький пейзаж, сповнений гострих відчуттів, політичні греки, кава, мистецтво та плітки – усе це Греція.

Запрошуємо

Легко зрозуміти, чому так багато міфів, богів і гігантів виникло в цьому величному і різноманітному ландшафті, з безліччю островів, із білим піском і оточеними пальмами пляжами. Греція є магнітом для тих, хто любить бути на свіжому повітрі: прогулянки мощеними візантійськими стежками, похід до вулканів, спостерігання дельфінів і морських черепах, а також тур через густі ліси. Відкрийте для себе кайтсерфінг світового класу, дайвінг і скелелазання, або просто сідайте на човен і пливіть в блискучому синьому безмежному морі.

Пір для душі

Греки пишаються своєю кухнею і це видно з їхньої турботи про те, чи добре вас нагодували. М’ясо в домашньому соусі тцадзікі і ароматний шашлик совлакі – це тільки початок. Далі у рот просяться знамениті грецькі сири – від солонуватого білого Фета до медових м’яких і гострих, вино з хрусткого винограду, що дозрівав під жарким середземноморським сонцем, омари, мідії, хліб з оливками, найрізноманітніша риба, вишукані спеції, а також ніжні солодощі.

Культурна спадщина

Відвідайте місця перших у світі олімпійських ігор, помилуйтеся монастирями Метеори, башні яких розташовані на крутих скелях. Вдивіться в пророцтва Оракула у величних Дельфах, або спостерігайте зоряні драми в стародавньому театрі на відкритому повітрі. В найнесподіваніших місцях ви будете стикатися із переплетенням мистецтва різних епох: меланхолійні блюзові пісні на фоні колекції стародавніх мармурових скульптур, вийнятих з-під Егейського моря.

Соціум

Греки дійсно соціальні істоти. Вони ведуть палкі суперечки за чашкою кави, і ця пристрасть продовжує вести суспільство вперед. Життя прожите в повному обсязі, навіть у найважчі часи, – в цьому полягає секрет країни, закоханої в життя.

Рейси в Грецію

Постійні перельоти між Україною і Грецією забезпечують компанії «МАУ» (Київ – Афіни, Одеса – Афіни), Astra Airlines і Ellinаir (Київ – Салоніки), Хорс (Київ – Афіни), Sky Wings (Київ – Афіни).

У літній сезон також виконуються чартерні рейси з Києва в Іракліон (о. Крит), Салоніки, на острова Родос, Керкіра (Корфу).

Віза в Грецію

Щоб відкрити туристичну візу, потрібні наступні документи: анкета; закордонний паспорт, в якому є мінімум 2 чисті сторінки, 3 дійсних місяці після закінчення терміну візи; якщо є 2 діючих паспорта, потрібно надати обидва; старі закордонні паспорти або їх копії (якщо є); 2 недавніх фото; довідка з місця роботи на фірмовому бланку підприємства з зазначенням посади та окладу, а також з обов’язковою фразою, що на період відпустки робоче місце за туристом зберігається, для приватних підприємців – копія свідоцтва про реєстрацію; копія декларації про доходи фізичних осіб за останніх 6 місяців, засвідчена податковою службою (документи приватних підприємців повинні бути засвідчені нотаріусом), для учнів – довідка зі школи або вузу, копія студентського квитка; довідка з банку про наявність рахунку і рух грошей на ньому або дорожні чеки, або копія документа про володіння нерухомістю, землею, автомобілем; копії банківських карток; підтвердження броні квитків (оригінал і копія); Підтвердження броні туристичним агентством готелю в Греції; страховка з покриттям не менше 30 тис. євро (оригінал і копія); копія свідоцтва про шлюб. Якщо їде один з подружжя, необхідно надати паспорт другого з подружжя. Для дітей потрібно копія свідоцтва про народження. Якщо дитина їде з одним з батьків, слід надати нотаріально завірений дозвіл від другого батька і його паспорт (закордонний або внутрішній, якщо відсутній закордонний). Діти до 18 років не можуть подавати заяви про видачу візи, необхідна присутність в консульстві обох батьків (або одного з батьків, якщо він має повне опікунство над дитиною).

В’їзна віза ( «діамонітіріо») на землю ченців Афон видається (тільки чоловікам) терміном на 4 дні. Професорам, викладачам, студентам теології, філософії, історії віза видається після пред’явлення довідки про вид заняття. Для відвідування монастирів острова паломниками-чоловіками потрібно клопотання грецької влади.

Вартість відкриття туристичної візи до Греції – 35 євро. Консульський збір не стягується з пенсіонерів, дітей до 18 років і осіб до 21 року, які знаходяться на утриманні, членів офіційних делегацій, учасників навчальних семінарів. Термін оформлення візи – 7-14 днів.

Необхідні телефони

Посольство України в Греції в Афінах: 30 (210) 680-02-30

199 Пожежна служба

100 Поліція

ПОЛІЦІЯ 171 Туристична

Швидка допомога 166

Служба порятунку 112