Чорногорія

Чорногорія 2017-01-15T14:12:38+00:00

Відпочинок в Чорногорії

Тури в Чорногорію завжди захопливі та неперевершені, сповнені згадок про чарівну природу та яскравий відпочинок.

Вкрита величними горами та пляжами, що захоплюють подих більше, аніж контрастне життя місцевих жителів, незначна Чорногорія доводить раз і назавжди, що хороші речі дійсно дарують в невеликих упаковках.

Життя на межі

З тих пір як Римська імперія розділилася на дві частини 1600 років тому, Чорногорія сидить на кордоні між Сходом і Заходом. Багатство історії культури Чорногорії можна побачити в мозаїчних підлогах римських вілл, пишно-забарвлених православних монастирях, багатьох костелах, витончених мінаретах, серед мечетей і міцних фортець, побудованих серед численних сіл, які боролися за ці землі. А ще є спадщина 50-ти років в якості позаблокової комуністичної держави. Для тих, хто має навіть швидкоплинний інтерес до європейської історії, це чарівне місце.

В лоно природи.

Коли пляжі Східної Європи наповнюються відпочиваючими, безстрашні мандрівники можуть легко обійти ці орди і тисняву, прямуючи в глушину скелястих гір Дурмитор і Проклєтіе, до пралісу Біоградської гори, або до багатьох міст і сіл, де звичайні Чорногорці щодня мандрують у їх повсякденному житті. Похід, верхова їзда, або гірський велосипед відкриють небачену велич природи, яка вкарбується назавжди у серці кожного. Це, врешті-решт, країна, де вовки і ведмеді все ще ховаються в забутих куточках.

Теплий прийом

В Чорногорії  майже неможливо отримати відмову в допомозі дістатись до місця призначення. Тут надзвичайно щирі та чуйні люди. І хоча країна по праву залишається в центрі уваги туристів, люди тут залишаються такими, як були завжди: відвертими, компанійськими і чарівними. На відміну від багатьох інших напрямків туризму, страждаючих через надмірну рекламу платних послуг туристам, Чорногорці народ гордий та чесний. Тут ви, швидше за все, зіткнетесь спонтанно в обійми з ведмедем, ніж із набридливою рекламою. Якщо ви знайомі з гостинністю горців або прибережного товариства, ви вже знаєте, що тут вас очікують теплі прийоми, остання сорочка зі спини господаря і додавання, щонайменше, п’ять лишніх кілограмів до їжі; ці люди люблять годувати.

Обійми моря

Пляж тут – це не тільки 300 км від кінчика до п’ят Чорногорії. Це берегова лінія, що виграє в багатьох країн Європи своїми видовищами приморського пейзажу. Гори різко стирчать з кришталево-чистих вод таким чином, що слово «міраж» неминуче. Стародавні товстостінні міста чіпляються за скелі і опускають ноги в воду, ніби вони тут відпочивають. Влітку вся сцена купається в ароматах диких трав, хвойних дерев і середземноморських квітів. Все це – і багато, багато іншої смакоти- загорнуто в невеличкій цукерці «Чорногорія».

Віза в Чорногорію

Для відвідування Чорногорії віза не потрібна. Українські туристи можуть перебувати в країні до 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду. При цьому закордонний паспорт має бути дійсним мінімум три місяці з моменту виїзду з Чорногорії.

Рейси в Чорногорію

В літній сезон з Києва, Запоріжжя, Донецька, Львова, Одеси і Харкова в Тіват літають чартери авіакомпанії «Роза Вітрів». Час у польоті – близько 2,5 годин. Залізницею можна доїхати до Чопа, а потім на автобусі в Будву. Влітку також організовуються чартерні автобусні рейси в Будву зі Львова та Чопа.

Необхідні телефони

Посольство України в Чорногорії в Подгориці: 382 (20) 22-75-21

123 Пожежна служба

122 Поліція

Швидка допомога 124

Довідкова для туристів 1300